Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Топ-5 Ладижинська ТЕС зіштовхнулась з проблемою безпритульних тварин

Ладижинська ТЕС зіштовхнулась з проблемою безпритульних тварин

5014_032_2.jpg (61.95 Kb)13 березня на нашому ресурсі один із користувачів залишив допис на нашому ресурсі в розділі «Звернення до посадової особи» щодо проблеми з безпритульними тваринами на Ладижинській ТЕС з якою зіштовхнулась адміністрація станції та колектив. Наведемо зміст повідомлення(рос. мовою):

«Прошу осветить проблему с собаками на нашей станции. Я работаю на Ладыжинской ТЕС. Месяц назад администрация распорядилась запретить кормить собак, которые жили у нас в том или ином цеху. В случае нарушения запрета из зарплаты могут снять премию, посему это нарушение дисциплины. Что плохого в том, что собаки мирно жили на станции и охраняли её. За месяц собаки стали агрессивными и уже успели покусать работника станции, начали обживать окраины нашего предприятия. Администрация придумала какие-то инструктажи с нами. Неужели они решат проблему? Вот и выходит, что администрация высосала из воздуха проблему и теперь получила реальную. Помогите разобраться в этом вопрос».

Як і обіцяли, ми звернулись до прес-служби Ладижинської ТЕС якій переадресували звернення на яке отримали відповідь, яку наводимо без змін:

На ваші запитання щодо безпритульних собак на території ДТЕК Ладижинської ТЕС повідомляємо:

1. Чи справді на ТЕС було розпорядження про заборону годування безпритульних тварин?

Так, розпорядження подібного змісту підписували попередні директори станції – Данченко О.К та Дуравкін І.П. Після випадку нападу на працівника станції безпритульною собакою на території ДТЕК Ладижинської ТЕС у 2015 році, подібне розпорядження про поводження з безпритульними тваринами підписав і нинішній директор Бобрик О.Б.

2. Чи застосовувались дисциплінарні стягнення за порушення дисципліни в цьому випадку?

Ні, жоден працівник станції не зазнав дисциплінарних стягнень за годування безпритульних тварин на території станції.

3. Чи справді на станції собаки покусали працівника ТЕС?

Так. 4 березня одна з бродячих собак напала на машиніста вагоноперекидача станції, який отримав незначний укус в стегно правої ноги.

4. Які заходи будуть застосовуватись на ТЕС у напрямку вирішення проблеми безпритульних тварин?

Відділом охорони праці станції були розроблені та розіслані усім підрозділам ДТЕК Ладижинської ТЕС уроки, отримані з інциденту. Персонал станції пройшов інструктаж на тему: «Обережне поводження з безпритульними тваринами». А собаки будуть відловлені та передані до притулку.

З повагою
Тетяна Поліщук

Менеджер з комунікацій
ДТЕК Ладижинська ТЕС


Враховуючи, що наш ресурс періодично висвітлює проблему безпритульних тварин в місті Ладижин, ми будемо і надалі висвітлювати цю проблему. Пропонуємо активніше користуватись можливостями нашого ресурсу, зокрема писати свої матеріали або адресувати звернення на адресу будь-якого чиновника. Для цього ми створили відповідні можливості.

Читайте також:

Зграї бродячих собак загрожують Ладижину
26 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1148 Коментарів: 6
Partizan
Написав: Partizan 27.03.2015 - 02:10
Пропоную Сутику провести флеш-моб із залученням неповнолітніх дітей керівництва ТЕС і занести декілька щенят в кабінет директора. Потім тікати і пообіцяти відслідкувати долю цуциків. Звичайно все це дійство зафільмувати на відео і викласти в інтернет. Після цього я дійсно повірю що Сутик переживає за долю безпритульних тварин і буде за їх долю боротися не зважаючи на рішення ДТЕК. А головне, довіра з боку виборців до Сутика після цього виросте в рази. Успіхів.
Написав: Wanch 27.03.2015 - 07:32
Partizan,
Є непоганий спосіб,як із бездомних собак зробити героїв
України; треба їх виловити через воїнкомат і добровольцями відправити в зону бойових дій і з гранатами на шиях випустити в атаку проти танків ворога!!! Перемога буде забезпечена, а также вирішена проблема з бездомними псами.
Головне, щоб волонтери перед атакою псів на танки ворога добре їх нагодували! А наша революційна влада виготовила собачі медалі за хоробрість.
Написав: SNIKERS 31.03.2015 - 22:52
так когда же в городе не станет бродячих собак?Дети в школу боятся идти,на центральной площади на днях видел стаю с 10 собак,женщины со страхом проходили мимо них.Пане Сутык, когда зверье соберешь?А по весне сучки ощетенятся- на следующую зиму их количество возрастет.Коммунальные службы,может пора уже действовать?
Написав: nina 1.04.2015 - 08:49
Об уничтожении бродячих собак, нужно обращаться через газету "Нове місто", и к властям города, которые распоряжаются бюджетом, а конкретно к меру. Этот сайт они (власти) хоть и читают, но обращения горожан откровенно игнорируют, власти только болезненно воспринимают критику на этом сайте на себя любимых. Думаю что пора уже обращаться в службу по чрезвычайным ситуациям. Потому что это бедствие для города!
Написав: SNIKERS 7.04.2015 - 01:01
Скажу чесно иногда приходится здесь читать разную фигню,которую пишут несколько человек,только под разными никами,что потом отпадает охота даже сюда заходить.Почему я должен обращаться конкретно к меру,ему что больше делать нечего чем заниматся собаками,а на кой черт у нас в городе депутаты ???замы???чтобы разводить демогогию?обсуждение проблемы да и только ,а конкретные действия их где?Сутык,хотелось бы услышать ответ,когда город освободится от бродячих собак ?Куда ж смотрят наши словесные экологи,когда стаи бродячих собак гадят на територии школ,садиков,парка где гуляют дети (если в это время нет конечно там бегающей псарни)или они с этого ничего не поимеют,зачем этим заниматься ?
Написав: nina 7.04.2015 - 09:28
Сникерс, такое ощущение что вы не в Ладыжине живёте или по меньшей мере совсем не в курсе как осуществляется власть в Ладыжине. Если вы внимательно слушаете комунальное радио и читаете комунальную газету, то должны уже давно понять что всё в городе делается "за дорученням міського голови" Ни у кого другого из сотрудников всех ветвей законодательной и исполнительной власти просто не может возникать мысли о том чтобы хоть что-то сделать по собственной инициативе или соответственно их должностным обязанностям. Исключительно "за іниціативи, або за дорученням міського голови" Ось і сьогодні за дорученням міського голови буде проходити зустріч містян з першим заступником міського голови, Ткачуком, та начальником соціальної служби міста Ладижин Задояної(она что тоже в подчинении міського голови?) , з приводу нараховування субсидій. Без доручення міського голови ніхто б цим не переймався? Я не пойду на эту встречу, потому что она не специалистами проводится , а "за чіїмось дорученням", а значит ничего путнего из этого не выйдет.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль