Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинська ТЕС відзначає 45-річчя!

Ладижинська ТЕС відзначає 45-річчя!

26 грудня цього року Ладижинській ТЕС виповнюється 45 років. У грудні 1970 року в промислову експлуатацію був введений в дію перший енергоблок Ладижинської теплової електростанції. А впродовж наступних 12 місяців один за одним – ще п’ять енергоблоків, станція вийшла на проектну потужність 1800 МВт. За темпами будівництва Ладижинська ТЕС є унікальною – вся електростанція була збудована за рік, повідомляють у прес-службі підприємства.
Як і 45 років тому, рушійною силою колективу Ладижинської ТЕС до цих пір залишається дух ентузіазму та раціоналізаторства. В 70-ті роки минулого століття це було зумовлене необхідністю впроваджувати передові технології швидкими темпами. Сьогодні у енергетиків інша рушійна сила, продиктована умовами часу.

Взагалі, теплова електростанція – це цілий світ, який живе своїм життям. Відповідно, тут представлені практично всі можливі професії – медики, викладачі, економісти, ІТ-менеджери, екологи, хіміки, водії, слюсарі, пожежники, охоронці, кухарі, ландшафтні дизайнери та ін. Але найбільше, звичайно, технічних спеціальностей. І кожна з них – важлива і відповідальна. Комусь доводиться працювати з людьми, комусь – з технікою, комусь з металом, вугіллям, водою, але все разом діє, як єдиний організм головною цінністю якого є люди.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3416_oleksandr_bobrik.jpgОлександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС: "Останні два роки роботи станції в нехарактерному для нас маневровому режимі довели, що на ДТЕК Ладижинській ТЕС працює команда професіоналів. Досвід 45 років спільної роботи переконує, що для працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС практично не існує завдань, з якими ми б не могли впоратися.

Особливі слова хочу сказати нашим ветеранам – людям, які присвятили себе енергетиці. Я вірю, що славні трудові традиції, Ваш професіоналізм, мудрість та величезний досвід, які ви передали, стануть запорукою надійного функціонування нашого підприємства.

Надсилаю свої вітання трудовим династіям ДТЕК Ладижинської ТЕС – дітям та внукам тих, хто створював нашу електростанцію, і які йдуть сьогодні працювати диспетчерами, інженерами, монтерами, економістами, юристами, (але ж енергетиками!) і забезпечують безперебійну роботу станції.
Бажаю усім енергетикам та їх сім’ям здоров'я і щастя, морального задоволення, спокійних і упевнених буднів. Спасибі вам за все, що ви зробили, і щодня робите. Спасибі за те, що люди отримують світло і тепло. Миру і добра вашим родинам, кожному з вас! З Днем енергетика всіх нас!"2602_laboratoriya_metaliv_defektoskopist.jpg (126. Kb)7196_pusk_pervogo_bloka_2.jpg (117.17 Kb)1067_kranivnici.jpg (125.19 Kb)
16 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 956 Коментарів: 2
Написав: OstapBender 17.12.2015 - 10:12
Шановний пане Бобрик! Команду професіоналів Ви і ваш ДТЕК зараз розганяєте, збільшуючи свій Бєлий дом. Хто працювати буде, коли у вас чп буде? Ваша ДТЕК вгробила станцію, так і знайте!
Написав: lol 17.12.2015 - 10:35
З попереднього місця роботи в Бобрика позивний - "очки-бички". Тож, можете самі оцінювати пріоритети в виробництві )

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль