Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинська ТЕС відзначає 45-річчя!

Ладижинська ТЕС відзначає 45-річчя!

26 грудня цього року Ладижинській ТЕС виповнюється 45 років. У грудні 1970 року в промислову експлуатацію був введений в дію перший енергоблок Ладижинської теплової електростанції. А впродовж наступних 12 місяців один за одним – ще п’ять енергоблоків, станція вийшла на проектну потужність 1800 МВт. За темпами будівництва Ладижинська ТЕС є унікальною – вся електростанція була збудована за рік, повідомляють у прес-службі підприємства.
Як і 45 років тому, рушійною силою колективу Ладижинської ТЕС до цих пір залишається дух ентузіазму та раціоналізаторства. В 70-ті роки минулого століття це було зумовлене необхідністю впроваджувати передові технології швидкими темпами. Сьогодні у енергетиків інша рушійна сила, продиктована умовами часу.

Взагалі, теплова електростанція – це цілий світ, який живе своїм життям. Відповідно, тут представлені практично всі можливі професії – медики, викладачі, економісти, ІТ-менеджери, екологи, хіміки, водії, слюсарі, пожежники, охоронці, кухарі, ландшафтні дизайнери та ін. Але найбільше, звичайно, технічних спеціальностей. І кожна з них – важлива і відповідальна. Комусь доводиться працювати з людьми, комусь – з технікою, комусь з металом, вугіллям, водою, але все разом діє, як єдиний організм головною цінністю якого є люди.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3416_oleksandr_bobrik.jpgОлександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС: "Останні два роки роботи станції в нехарактерному для нас маневровому режимі довели, що на ДТЕК Ладижинській ТЕС працює команда професіоналів. Досвід 45 років спільної роботи переконує, що для працівників ДТЕК Ладижинської ТЕС практично не існує завдань, з якими ми б не могли впоратися.

Особливі слова хочу сказати нашим ветеранам – людям, які присвятили себе енергетиці. Я вірю, що славні трудові традиції, Ваш професіоналізм, мудрість та величезний досвід, які ви передали, стануть запорукою надійного функціонування нашого підприємства.

Надсилаю свої вітання трудовим династіям ДТЕК Ладижинської ТЕС – дітям та внукам тих, хто створював нашу електростанцію, і які йдуть сьогодні працювати диспетчерами, інженерами, монтерами, економістами, юристами, (але ж енергетиками!) і забезпечують безперебійну роботу станції.
Бажаю усім енергетикам та їх сім’ям здоров'я і щастя, морального задоволення, спокійних і упевнених буднів. Спасибі вам за все, що ви зробили, і щодня робите. Спасибі за те, що люди отримують світло і тепло. Миру і добра вашим родинам, кожному з вас! З Днем енергетика всіх нас!"2602_laboratoriya_metaliv_defektoskopist.jpg (126. Kb)7196_pusk_pervogo_bloka_2.jpg (117.17 Kb)1067_kranivnici.jpg (125.19 Kb)
16 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 986 Коментарів: 2
Написав: OstapBender 17.12.2015 - 10:12
Шановний пане Бобрик! Команду професіоналів Ви і ваш ДТЕК зараз розганяєте, збільшуючи свій Бєлий дом. Хто працювати буде, коли у вас чп буде? Ваша ДТЕК вгробила станцію, так і знайте!
Написав: lol 17.12.2015 - 10:35
З попереднього місця роботи в Бобрика позивний - "очки-бички". Тож, можете самі оцінювати пріоритети в виробництві )

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль