Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинська ТЕС відтепер готуватиме дипломованих електрозварювальників

Ладижинська ТЕС відтепер готуватиме дипломованих електрозварювальників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3775_sva.jpg

ДТЕК Ладижинська ТЕС віднині готуватиме дипломованих електрозварювальників. На станції введено до роботи навчальний полігон. Він пройшов випробування та атестацію в Інституті електрозварювання ім. Е.О Патона і тепер має право видавати диплом, що дозволяє працювати на об’єктах, які звітні Держгірпромнагляду. На реалізацію цього проекту ДТЕК спрямував 175 тис. грн.
Куратор проекту Дуйсен Мергалієв, директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго, відзначив, що сьогодні ДТЕК Ладижинська ТЕС створює усі умови для підготовки високопрофесійних електрозварювальників. Особливо важливим, на думку керівника, є те, що зварювальники зможуть на місці побачити якість своєї роботи завдячуючи діагностичному обладнанню: «Діагностика – найважливіший єлемент у зварювальних роботах, тому що вона дає можливість в декілька раз скоротити час на пошук дефектів . Такий підхід має позитивний економічний ефект».

Автономні навчальні місця нового зварювального полігону були створені максимально наближеними до умов виробництва. (До речі, якісні інверторні напівавтомати та інше зварювальне обладнання можна придбати на сайті http://www.yugpribor.ru/content/invertornye-poluavtomaty-cyclon) Усі пости оснащені за останнім словом техніки, інструктори встановили на місцях і типове обладнання, що використовується на багатьохі підприємствах України. Це зроблено для того, щоб допомогти електрозварювальнику працювати як на традиційному обладнанні, так і на більш сучасному. Екзаменуватиме електрозварювальників спеціальна комісія ДТЕК Ладижинської ТЕС, що атестована у навчально-атестаційному центрі Інституту ім. Е.О. Патона НАН України – раніше єдиного в Україні центру, в якому готували електрозварювальників. Тепер така можливість буде і на Ладижинській ТЕС.

«Наш зварювальний полігон є другим майданчиком в Україні, після інституту Патона, на якому готуватимуть дипломованих спеціалістів. Сьогодні Україні бракує якісної професійної підготовки зварювальників, а енергетика це високотехнологічна галузь, що вимагає таких фахівців. Відсутність досвідчених кадрів сповільнює процес відновлення роботи обладнання, тому ми обладнали полігон для навчання, – підкреслив Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС . – Станція повинна підготувати найкращих електрозварювальників, для цього ми створюємо усі можливості та кадровий потенціал».

Створення бази для підготовки електрозварювальників на ДТЕК Ладижинській ТЕС створить можливість зберегти кошти на теоретичну та практичну підготовку фахівців для усієї компанії. До того ж підвищити свій рівень професійної кваліфікації у центрі зможуть не лише електрозварювальники компанії, а й спеціалісти з інших підприємств.
11 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 537 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль