Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинська ТЕС відтепер готуватиме дипломованих електрозварювальників

Ладижинська ТЕС відтепер готуватиме дипломованих електрозварювальників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3775_sva.jpg

ДТЕК Ладижинська ТЕС віднині готуватиме дипломованих електрозварювальників. На станції введено до роботи навчальний полігон. Він пройшов випробування та атестацію в Інституті електрозварювання ім. Е.О Патона і тепер має право видавати диплом, що дозволяє працювати на об’єктах, які звітні Держгірпромнагляду. На реалізацію цього проекту ДТЕК спрямував 175 тис. грн.
Куратор проекту Дуйсен Мергалієв, директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго, відзначив, що сьогодні ДТЕК Ладижинська ТЕС створює усі умови для підготовки високопрофесійних електрозварювальників. Особливо важливим, на думку керівника, є те, що зварювальники зможуть на місці побачити якість своєї роботи завдячуючи діагностичному обладнанню: «Діагностика – найважливіший єлемент у зварювальних роботах, тому що вона дає можливість в декілька раз скоротити час на пошук дефектів . Такий підхід має позитивний економічний ефект».

Автономні навчальні місця нового зварювального полігону були створені максимально наближеними до умов виробництва. (До речі, якісні інверторні напівавтомати та інше зварювальне обладнання можна придбати на сайті http://www.yugpribor.ru/content/invertornye-poluavtomaty-cyclon) Усі пости оснащені за останнім словом техніки, інструктори встановили на місцях і типове обладнання, що використовується на багатьохі підприємствах України. Це зроблено для того, щоб допомогти електрозварювальнику працювати як на традиційному обладнанні, так і на більш сучасному. Екзаменуватиме електрозварювальників спеціальна комісія ДТЕК Ладижинської ТЕС, що атестована у навчально-атестаційному центрі Інституту ім. Е.О. Патона НАН України – раніше єдиного в Україні центру, в якому готували електрозварювальників. Тепер така можливість буде і на Ладижинській ТЕС.

«Наш зварювальний полігон є другим майданчиком в Україні, після інституту Патона, на якому готуватимуть дипломованих спеціалістів. Сьогодні Україні бракує якісної професійної підготовки зварювальників, а енергетика це високотехнологічна галузь, що вимагає таких фахівців. Відсутність досвідчених кадрів сповільнює процес відновлення роботи обладнання, тому ми обладнали полігон для навчання, – підкреслив Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС . – Станція повинна підготувати найкращих електрозварювальників, для цього ми створюємо усі можливості та кадровий потенціал».

Створення бази для підготовки електрозварювальників на ДТЕК Ладижинській ТЕС створить можливість зберегти кошти на теоретичну та практичну підготовку фахівців для усієї компанії. До того ж підвищити свій рівень професійної кваліфікації у центрі зможуть не лише електрозварювальники компанії, а й спеціалісти з інших підприємств.
11 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 481 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль