Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинська ТЕС працює на львівському вугіллі

Ладижинська ТЕС працює на львівському вугіллі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9754_tes.jpg

Тепловими електростанціями ПАТ «ДТЕК Західенерго» (Добротвірська, Бурштинська та Ладижинська ТЕС) використовується вугілля марки «Г» (газової групи) Львівсько-волинського басейну та власного видобутку, повідомляє Твоє місто
Вугілля для потреб «ДТЕК Західенерго» купує компанія «ДТЕК Трейдинг» через державне підприємство «Вугілля України». Про це повідомляє прес-служба ПАТ "ДТЕК Західенерго".

Зокрема, на ДТЕК Добротвірській ТЕС (Львівська область) використовується 100% українського вугілля. При цьому 76,3% його походить зі Львівсько-Волинського басейну. За 11 місяців 2014 року станція отримала 767,2 тис. тонн палива, з яких 585,6 тис. тонн –вугілля шахт Львівсько-Волинського бассейну, запевняють в компанії.

«Обсяги постачання вугілля з шахт Львівсько-Волинского басейну залежать від розпоряджень оператора, тобто державного підприємства «Вугілля України». За останній період об’єми постачання було знижено з ініціативи оператора –ДП «Вугілля України» направило додаткові об’єми на Вуглегірську ТЕС. В залежності від диспетчерського графіку навантажень ДТЕК Добротвірська ТЕС за добу спалює 1,5-2,5 тис. тонн вугілля. Станом на сьогодні залишок вугілля на складі Добротвірської ТЕС становить 64 тис. тонн», – йдеться у повідомленні.
11 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 839 Коментарів: 2
Написав: petruxa 14.12.2014 - 14:36
Оно и видно. Все в городе усыпано пеплом и сажей от бендеровского низкокалорийного угля. Видно горожане стали меньше раком болеть, надо исправить паршивым углем.
Написав: kovpak 14.12.2014 - 17:05
petruxa, upupupupup

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль