Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижинська ТЕС працює на львівському вугіллі

Ладижинська ТЕС працює на львівському вугіллі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9754_tes.jpg

Тепловими електростанціями ПАТ «ДТЕК Західенерго» (Добротвірська, Бурштинська та Ладижинська ТЕС) використовується вугілля марки «Г» (газової групи) Львівсько-волинського басейну та власного видобутку, повідомляє Твоє місто
Вугілля для потреб «ДТЕК Західенерго» купує компанія «ДТЕК Трейдинг» через державне підприємство «Вугілля України». Про це повідомляє прес-служба ПАТ "ДТЕК Західенерго".

Зокрема, на ДТЕК Добротвірській ТЕС (Львівська область) використовується 100% українського вугілля. При цьому 76,3% його походить зі Львівсько-Волинського басейну. За 11 місяців 2014 року станція отримала 767,2 тис. тонн палива, з яких 585,6 тис. тонн –вугілля шахт Львівсько-Волинського бассейну, запевняють в компанії.

«Обсяги постачання вугілля з шахт Львівсько-Волинского басейну залежать від розпоряджень оператора, тобто державного підприємства «Вугілля України». За останній період об’єми постачання було знижено з ініціативи оператора –ДП «Вугілля України» направило додаткові об’єми на Вуглегірську ТЕС. В залежності від диспетчерського графіку навантажень ДТЕК Добротвірська ТЕС за добу спалює 1,5-2,5 тис. тонн вугілля. Станом на сьогодні залишок вугілля на складі Добротвірської ТЕС становить 64 тис. тонн», – йдеться у повідомленні.
11 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 857 Коментарів: 2
Написав: petruxa 14.12.2014 - 14:36
Оно и видно. Все в городе усыпано пеплом и сажей от бендеровского низкокалорийного угля. Видно горожане стали меньше раком болеть, надо исправить паршивым углем.
Написав: kovpak 14.12.2014 - 17:05
petruxa, upupupupup

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль