Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижинська самооборона робить все можливе для наближення нашої спільної Перемоги

Ладижинська самооборона робить все можливе для наближення нашої спільної Перемоги

Активісти Ладижинської Самооборони, з літа минулого року взяли для себе за основний напрям роботи – допомогу військовим захисникам України. Майже щотижня відходять з Ладижина буси, наповнені продуктами, теплим одягом, спорядженням та іншими такими необхідними на передовій речами.

Зокрема, за гроші, які небайдужі містяни кидають до самооборонівських скриньок пожертви, активісти закуповують спальні мішки, каремати, носки, стельки для взуття, тепловентилятори та інше. Щоб витрачати кошти максимально раціонально, самооборонівці підтримують зв'язок із сім’ями мобілізованих та вивчають, що є найбільш необхідним для мобілізованих бійців у даний час.

Активісти самооборони налагоджують співпрацю і з іншими волонтерами міста. Зокрема, 14 лютого, місцева самооборона передала волонтеру Василю Смажелюку партію теплих носків, які пан Василь доставить безпосередньо на Схід країни.

Ось так, у постійних турботах про наших вояків, минають самооборонвські будні. Патріотично налаштовані ладижинці згуртувалися для вирішення спільних проблем, подаючи ефективний приклад низової самоорганізації населення.
Народна самооборона міста Ладижина висловлює щиру подяку всім тим, хто долучився до збору допомоги для військових АТО.

Активісти нагадують, що двері самооборони завжди відкриті для тих, хто небайдужий до проблем українських військових, для тих хто ні словом, а ділом готовий допомагати наближенню нашої спільної перемоги.

8105_dscn4374.jpg (81. Kb)4631_dscn4379.jpg (90.19 Kb)
15 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 469 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль