Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижинська самооборона почала виготовляти кишенькові міні-буржуйки для українських бійців

Ладижинська самооборона почала виготовляти кишенькові міні-буржуйки для українських бійців

Ладижинська самооборона почала виготовляти кишенькові міні-буржуйки для українських бійців. Кожна така пічка у розібраному стані легко поміщається у солдатській кишені.

На ній у польових умовах можна легко закип'ятити чай чи розігріти їжу, а за паливо слугують сухі тріски, гілки або листя.
Крім того, що міні-пічка не потребує багато палива, вогонь розведений у ній не помітний здалеку та і диму майже немає, а це вельми важливо під час військових дій.

13 січня до зони АТО вже вирушило 30 таких міні-пічок. До їх виготовлення, крім самооборонівців, активно долучилися працівники Ладижинської ТЕС, міський навчально-виробничий комплекс «Спадщина» та місцевий комунгосп.

Також, зважаючи на те, що наші земляки, які нині перебувають в зоні АТО, гостро потребують маскувального захисту, самооборона збирає та забезпечує мобілізованих бійців індивідуальними комплектами зимового маскувального одягу до якого, крім комбінезону, входять шапка та рукавиці.

8177_dscn4264.jpg (42.43 Kb)6396_dscn4292.jpg (71.9 Kb)81_dscn4294.jpg (65.13 Kb)1834_dscn4298.jpg (62.09 Kb)2663_dscn4300.jpg (65.45 Kb)
17 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1065 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль