Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижинська самооборона почала виготовляти кишенькові міні-буржуйки для українських бійців

Ладижинська самооборона почала виготовляти кишенькові міні-буржуйки для українських бійців

Ладижинська самооборона почала виготовляти кишенькові міні-буржуйки для українських бійців. Кожна така пічка у розібраному стані легко поміщається у солдатській кишені.

На ній у польових умовах можна легко закип'ятити чай чи розігріти їжу, а за паливо слугують сухі тріски, гілки або листя.
Крім того, що міні-пічка не потребує багато палива, вогонь розведений у ній не помітний здалеку та і диму майже немає, а це вельми важливо під час військових дій.

13 січня до зони АТО вже вирушило 30 таких міні-пічок. До їх виготовлення, крім самооборонівців, активно долучилися працівники Ладижинської ТЕС, міський навчально-виробничий комплекс «Спадщина» та місцевий комунгосп.

Також, зважаючи на те, що наші земляки, які нині перебувають в зоні АТО, гостро потребують маскувального захисту, самооборона збирає та забезпечує мобілізованих бійців індивідуальними комплектами зимового маскувального одягу до якого, крім комбінезону, входять шапка та рукавиці.

8177_dscn4264.jpg (42.43 Kb)6396_dscn4292.jpg (71.9 Kb)81_dscn4294.jpg (65.13 Kb)1834_dscn4298.jpg (62.09 Kb)2663_dscn4300.jpg (65.45 Kb)
17 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 945 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль