Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинська письменниця, дочка партизана розповіла школярам про подвиг свого батька

Ладижинська письменниця, дочка партизана розповіла школярам про подвиг свого батька

З 10 по 22 жовтня за ініціативою сектора краєзнавства міського Будинку культури «Лада» у чотирьох школах нашого міста були проведені творчі зустрічі з ладижинською письменницею, авторкою книги «Їх не злякав Вервольф», Майєю Максимівною Піроговою. Нова книга містить опис підпільної роботи партизанів, що відбувалася в зоні особливого режиму, там де була розташована ставка Гітлера - Вервольф.

Нагадаємо, презентація книги «Їх не злякав Вервольф» відбулася 29 липня цього року.

Варто зазначити, що досить тривалий час роки фашистської окупації Поділля та народний опір окупантам були «білою плямою в історії».
Крім того, вихід книги є дуже своєчасним, адже сьогодні, у час коли зовнішні загарбники прийшли на нашу землю, патріотичне виховання молоді є вельми важливим.
Книга Майї Пірогової є підсумком скрупульозної дослідницької роботи протягом двох десятиліть. Розповідь авторки про підпільні організації Вінничини, важливий ілюстративний матеріал, свідчення багатьох людей є цінним історичним документом.
Майя Максимівна, дочка колишнього комісара другої партизанської бригади Максима Корнійчука, протягом багатьох років вона прагнула домогтися визнання подвигу свого батька та його соратників-партизан.
Для того, щоб діти краще знали історію свого краю та пам’ятали про подвиги партизанів, авторка подарувала всім школам міста по одному екземпляру свого твору.
0024_v1.jpg (110.7 Kb)1529_v2.jpg (81.55 Kb)
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 497 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль