Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Ладижинська міськрада шукає перевізника на міські маршрути

Ладижинська міськрада шукає перевізника на міські маршрути

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3417_avt.jpg
Ладижинська міська рада та її виконавчий комітет оголошує конкурс на здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, повідомляється на офіційному сайті Ладижинської міської ради. (До речі, пасажирська та грузова техніка МАЗ представлена на сайті http://www.ukreuromaz.com/)
Маршрути загального користування в звичайному режимі:
o «Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;
o «вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;
o «Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;
o «м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;
o «м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках;
o «Автостанція «Ладижин» - залізнична станція «Ладижин» - Автостанція «Ладижин» в прямому та зворотному напрямках.

1. Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 3 і такі документи:
1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
2)перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
3) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
4) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;
5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних бо тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;
8) До заяви автомобільного перевізника додається анкета за формою згідно з додатком 4, в якій передбачаються питання, що будуть враховані під час перевірки достовірності відомостей, що містяться у документах для участі у конкурсі, та під час підрахунків за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів;
9) Копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.
2. Крім вищезазначених обов’язкових документів, перевізник-претендент має можливість подати додаткові конкурсні пропозиції, які можуть включати:
1) інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів;
2) інформація щодо декларування рівня вартості проїзду на певний період, можливе зниження вартості проїзду для окремих груп пасажирів;
3) відомості про додаткові сервісні послуги пасажирам під час перевезення;
4) інші документи, що на думку перевізника-претендента можуть мати значення під час конкурсу.
Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження організатор.
3. Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах N 1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу, що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.

Конкурс відбудеться 10 грудня 2014 року в приміщенні Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика ,4 , каб. 15 о 10 год.
Документи та оплата за участь у конкурсі приймаються до 15 год. 25 листопада 2014 року включно за адресою: м. Ладижин вул. П.Кравчика, 4 каб. 15.
Телефон для довідок з питань проведення конкурсу : 6-14-43
10 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 779 Коментарів: 2
Написав: Pyatkovskiy 11.11.2014 - 07:54
Пока самозваный люстрационный комитет рвётся к власти любыми средствами, транспортная тема остаётся достаточно острой. Рискну закинуть другую тему- почему все направления идут по одному маршруту?
Ведь у нас в городе есть и другие улицы достаточно отдалённые от центральных транспортных артерий.Например улица Ленина, Заводская, Школьная и тд.
Было бы интересно просчитать пассажиропоток и рентабельность маршрута Ферментный завод -агрофирма " Колос" с остановками: Ферментный завод, Водо-фильтровальная станция, гостиница "Акация", Техникум,Центральное городское кладбище,консервный завод, "Биолик",улица Заводская,улица Рабочая и конечная агрофирма " Колос"( дир. Гайдучик)
Можно продлить и до АТП-300
Если такой маршрут будет удобен людям или они готовы предложить другой, то городская власть должна пойти им на встречу.
Я понимаю, что Баба Яга будет против, но не у всех есть персональная метла и ступа и большинство наших граждан добираются на работу, рынок,в дошкольные детские учреждения преимущественно на общественном транспорте.
Написав: nina 11.11.2014 - 09:20
Вот и флаг тебе в руки! Реши эту проблему. Вперёд за орденами!!!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль