Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинська лікарня працює по-новому

Ладижинська лікарня працює по-новому

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7024_l2.jpg

19 січня у Ладижинському ТМО стартувала нова програма – запис на отримання талончика до вузьких спеціалістів – кардіолога, окуліста, невропатолога по телефону, пише «Нове місто».

Подібне нововведення значно полегшить відвідування поліклініки багатьом ладижинцям. Адже раніше, потрібно було бігти зранку до лікарні, щоб встигнути отримати перепустку до фахівця. Потім йти додому на 2-3 години, або кілька годин сидіти в очікуванні на прийом під кабінетом лікаря.

- Відтепер, - каже завідувач поліклініки Ладижинського ТМО Петро Кулеша, - можна підняти трубку і записатися на ту чи іншу годину на прийом. Але треба знати, що в амбулаторній карточці хворого повинна бути відмітка про проходження флюорографії, кардіограми, кабінету долікарського огляду (де вказується зріст, вага, тиск пацієнта). Такий огляд проводиться раз у рік.

Отже, зателефонувавши за номером: 6-18-92, ладижинці можуть записатися на певний час на прийом до кардіолога, окуліста, невролога. Потім, прихопивши амбулаторну карточку і талончик у реєстратурі, йти на прийом до фахівця.
22 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 665 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль