Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинська лікарня працює по-новому

Ладижинська лікарня працює по-новому

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7024_l2.jpg

19 січня у Ладижинському ТМО стартувала нова програма – запис на отримання талончика до вузьких спеціалістів – кардіолога, окуліста, невропатолога по телефону, пише «Нове місто».

Подібне нововведення значно полегшить відвідування поліклініки багатьом ладижинцям. Адже раніше, потрібно було бігти зранку до лікарні, щоб встигнути отримати перепустку до фахівця. Потім йти додому на 2-3 години, або кілька годин сидіти в очікуванні на прийом під кабінетом лікаря.

- Відтепер, - каже завідувач поліклініки Ладижинського ТМО Петро Кулеша, - можна підняти трубку і записатися на ту чи іншу годину на прийом. Але треба знати, що в амбулаторній карточці хворого повинна бути відмітка про проходження флюорографії, кардіограми, кабінету долікарського огляду (де вказується зріст, вага, тиск пацієнта). Такий огляд проводиться раз у рік.

Отже, зателефонувавши за номером: 6-18-92, ладижинці можуть записатися на певний час на прийом до кардіолога, окуліста, невролога. Потім, прихопивши амбулаторну карточку і талончик у реєстратурі, йти на прийом до фахівця.
22 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 866 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль