Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинська лікарня працює по-новому

Ладижинська лікарня працює по-новому

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7024_l2.jpg

19 січня у Ладижинському ТМО стартувала нова програма – запис на отримання талончика до вузьких спеціалістів – кардіолога, окуліста, невропатолога по телефону, пише «Нове місто».

Подібне нововведення значно полегшить відвідування поліклініки багатьом ладижинцям. Адже раніше, потрібно було бігти зранку до лікарні, щоб встигнути отримати перепустку до фахівця. Потім йти додому на 2-3 години, або кілька годин сидіти в очікуванні на прийом під кабінетом лікаря.

- Відтепер, - каже завідувач поліклініки Ладижинського ТМО Петро Кулеша, - можна підняти трубку і записатися на ту чи іншу годину на прийом. Але треба знати, що в амбулаторній карточці хворого повинна бути відмітка про проходження флюорографії, кардіограми, кабінету долікарського огляду (де вказується зріст, вага, тиск пацієнта). Такий огляд проводиться раз у рік.

Отже, зателефонувавши за номером: 6-18-92, ладижинці можуть записатися на певний час на прийом до кардіолога, окуліста, невролога. Потім, прихопивши амбулаторну карточку і талончик у реєстратурі, йти на прийом до фахівця.
22 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 809 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль