Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижинська громадська рада висловила своє обурення з приводу фізичної розправи, що була здійснена над головою організації – Андрієм Скакодубом

Ладижинська громадська рада висловила своє обурення з приводу фізичної розправи, що була здійснена над головою організації – Андрієм Скакодубом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7421_rrrrr.jpg

Представники ГО «Ладижинська громадська рада» висловлюють своє обурення з приводу фізичної розправи, що була здійснена над головою організації – Андрієм Скакодубом.

Нагадаємо, добре відомий в Ладижині громадський діяч та правозахисник Андрій Скакодуб був жорстоко побитий невідомими злочинцями.

Цей ганебний факт викликав великий резонанс не лише в місті Ладижині, а й далеко за його межами.

Андрій Скакодуб є ініціатором багатьох журналістських розслідувань щодо корупції серед чиновників міста Ладижин та ярим захисником інтересів територіальних громад навколо Ладижина, які виступали проти будівництва Нашою Рябою другої черги.

Тому, громадськість розцінює побиття пана Андрія не лише як спробу залякати його і змусити зупинитися в своїх в своїх резонансних розслідуваннях, а й як спосіб примусити замовчати всіх тих, хто сьогодні намагається боротися із системою.

Протестуючи проти ганебного факту, члени ГО «Ладижинська громадська рада» зробили відкриту Заяву з приводу побиття громадського діяча та правозахисника Андрія Скакодуба.

Про це представник Ладижинської громадської ради Юрій Нагорний розповів 14 жовтня, під час відзначення Дня захисника Вітчизни. Активісти вимагають від ладижинських правоохоронців оперативного проведення розслідування цієї брудної справи, знайти і покарати винних, - виконавців, організаторів та замовників.

«Вчора серед білого дня в центрі біля однієї із центральних вулиць двоє невідомих осіб вчинили напад на відомого в місті громадського діяча та правозахисника, голову ради управління громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрія Скакодуба .
Андрія Скакодуба жорстоко побили, а до цього переслідували певний час містом, тобто дане побиття було завчасно сплановане та є замовленням, з метою настрахати активних громадян міста та громадськість.

Ми вигамагаємо від ладижинських правоохоронців оперативно провести розслідування факту побиття Андрія Скакодуба, знайти і покарати винних, - виконавців, організаторів та замовників!

Ми вимагаємо від керівника Ладижинського міського відділу міліції Сергія Бойка та прокурора міста Григорія Нечипуренко взяти на себе особисту відповідальність за розслідування ганебного побиття нашого земляка!

Також ми наголошуємо, що персональну відповідальність за криміногенну обстановку в місті несе міський голова Валерій Коломєйцев, а тому він повинен дати відповідь на питання, чому в центрі міста серед білого дня розправляються з тими, хто не підтримує офіційний курс мера та його команди.
Запевняємо, що ніякі залякування й погрози, ніякі гопники-«тітушки» не зупинять нас у прагненні змінити систему!
Ми вас не боїмося!
Нас не зламати!»,
- йдеться у заяві.Повністю підтримує Ладижинську громадську раду у її спробах віднайти справедливість громадська активістка Ніна Бурлаченко.

- Я повністю підтримую заяву, але вважаю, що також потрібно поставити до відома і обласні органи влади, і державні органи влади і, також, центральні телеканали. Тому що ми дожилися вже до того, що взагалі нічого не можна казати, бо нас будуть бити, - сказала Ніна Бурлаченко.

Також, пані Ніна наголосила на тому, що не довіряє місцевій владі.

- Я впевнена, що наша влада нічого робити не буде, бо вони всі продані, - зауважила активістка.

Залишається сподіватися, що винні будуть покарані і випадки жорстоких нападів та розправ над неугодними активістами, що активно висловлюють свою незгоду з антинародними та корупційними діями влади не стануть для Ладижина нормою.

2500_img_1986.jpg (189.05 Kb)0370_img_1931.jpg (168.6 Kb)
15 жовтня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 539 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 15.10.2015 - 11:08
Ця наволоч - Не наша Ряба і її кришувальники Мер , міліція (Катівня) , карманна прокуратура все зроблять для того , щоб цей ганебний замовний випадок ніколи не розслідувався... Нажаль це наша дійсність. Нова банда прийшла до влади на крові Майдану... Про , що можна говорити , якщо до сих пір не знайдені замовники Гонгадзе ?! При Потрошенко нічого не зміниться !!! Нові - старі бандити при владі і вони все робитимуть , щоб не попасти в тюрьми , а гріхів у них достать , як то дерибан земель , розподіл квартир і т.д.і т.п. Скакодуб і Громадська рада БУДЕ ДІЯТИ І НАС НЕ ЗУПИНЯТЬ КУРОРЯБІВСЬКІ ТА МЕРІВСЬКІ ТІТУШКИ !!! МАЙДАН ТРИ ЗНЕСЕ ВСЮ ЦЮ ОЛІГАРХІЧНУ НЕЧИСТЬ !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль