Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинська громадська рада відвідала тренінг з написання грантів

Ладижинська громадська рада відвідала тренінг з написання грантів

31 жовтня 2015 року в місті Києві відбувся одноденний тренінг з пошуку грантів і написання проектів, який Національний екологічний центр України підготував спеціально для своїх членів і активістів.

НЕЦУ, який є Всеукраїнською організацією, розгалуженою у багатьох регіонах України, вирішив допомогти своїм підрозділам і активним місцевим групам опанувати самостійний пошук грантів для розвитку. Адже, у відокремлених підрозділів НЕЦУ багато ідей і ентузіазму, але майже немає фінансування.

Серед інших запрошених, участь у тренінгу взяли представники ГО «Ладижинська громадська рада» - Андрій Скакодуб та Олена Червончук.

Всі учасники тренінгу отримали знання та практичні поради потрібні для написання грантових проектів.

Тренери – експерт НЕЦУ Олексій Пасюк, голова НЕЦУ Ярослав Мовчан, голова Уманського місцевого відокремленого підрозділу НЕЦУ Анна Куземко і фандрайзер Андрій Плесконос провели відповідні лекції, продемонстрували презентації про донорів і їх вимоги, а також провели практичне заняття з написання проектів.

4244_necu.jpg (92.03 Kb)5928_img_0261.jpg (.3 Kb)0214_img_0275.jpg (47.27 Kb)1825_img_0266.jpg (42.38 Kb)
3 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 543 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль