Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижинська громадська рада відвідала тренінг з написання грантів

Ладижинська громадська рада відвідала тренінг з написання грантів

31 жовтня 2015 року в місті Києві відбувся одноденний тренінг з пошуку грантів і написання проектів, який Національний екологічний центр України підготував спеціально для своїх членів і активістів.

НЕЦУ, який є Всеукраїнською організацією, розгалуженою у багатьох регіонах України, вирішив допомогти своїм підрозділам і активним місцевим групам опанувати самостійний пошук грантів для розвитку. Адже, у відокремлених підрозділів НЕЦУ багато ідей і ентузіазму, але майже немає фінансування.

Серед інших запрошених, участь у тренінгу взяли представники ГО «Ладижинська громадська рада» - Андрій Скакодуб та Олена Червончук.

Всі учасники тренінгу отримали знання та практичні поради потрібні для написання грантових проектів.

Тренери – експерт НЕЦУ Олексій Пасюк, голова НЕЦУ Ярослав Мовчан, голова Уманського місцевого відокремленого підрозділу НЕЦУ Анна Куземко і фандрайзер Андрій Плесконос провели відповідні лекції, продемонстрували презентації про донорів і їх вимоги, а також провели практичне заняття з написання проектів.

4244_necu.jpg (92.03 Kb)5928_img_0261.jpg (.3 Kb)0214_img_0275.jpg (47.27 Kb)1825_img_0266.jpg (42.38 Kb)
3 листопада 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 532 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль