Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 Ладижинська громадська рада просить Президента та Прем'єра втрутитися у ситуацію що склалася у будинку-інтернаті «Троянда»

Ладижинська громадська рада просить Президента та Прем'єра втрутитися у ситуацію що склалася у будинку-інтернаті «Троянда»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0303_img_19.jpg

Активісти ГО «Ладижинська громадська рада» написали відкрите звернення до Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з приводу подій в ладижинському будинку-інтернаті «Троянда».

Нагадаємо, між трудовим колективом Ладижинського будинку-інтернату для розумово відсталих дітей та його адміністрацією стався серйозний конфлікт, який вже вийшов на обласний рівень.

«Шановний Петро Олексійович! Шановний Арсеній Петрович!

Вимушені звернутися до Вас відкрито та поширити наше звернення, оскільки конфліктна ситуація в Ладижинському дитячому будинку-інтернаті, яка була створена штучно корумпованою адміністрацією цього закладу, загрожує безпеці дітей та нормальній роботі інтернату, а обласна влада грубо та цинічно покриває всі ці злочинні оборудки»,
- пишуть активісти.

ГО «Ладижинська громадська рада» протягом останніх чотирьох років уважно слідкує за тим, як працює Ладижинський інтернат, які події розгортаються в ньому, здійснюючи по можливості громадський контроль за цими процессами.

Представники громадської організації, так же, як і працівники будинку-інтернату, сподівались, що у відповідь на колективне звернення трудового коллективу, яке було отримано головою Вінницької ОДА паном Коровієм та головою Вінницької обласної ради паном Олійником, буде проведено незалежне та справедливе службове розслідування всіх викладених у зверненні фактів за участю обласних фахівців, чиновників, громадськості та ЗМІ.

В своєму колективному зверненні, яке було адресовано також і до громадської організації «Ладижинська громадська рада», трудовий колектив інтернату повідомляє про десятки зловживань та корупційних діянь адміністрації закладу. В зверненні йде мова не тільки про корупційні діяння та зловживання. Трудовий колектив ставить питання про аморальний спосіб життя керівництва інтернату, яке серед білого дня влаштовує п’янки та гулянки. В зверненні йде мова про перешкоджання роботі волонтерів, про збільшення смертності підопічних дітей, що знаходяться в інтернаті, про приготування їжі для дітей з порчених та прострочених продуктів, про бізнес керівництва інтернату та інші вкрай ганебні речі.

«Але, після приїзду обласної комісії вже наступного дня почались звільнення найбільш активних працівників, що виступили ініціаторами змін в інтернаті. Передбачаємо, що на такі дії адміністрація закладу могла піти після успішного застілля, яке відбулось після перевірки закладу за участю представників комісії. Невже робота обласної комісії зводиться лише до повного покривання всіх зловживань адміністрації закладу в т.ч. на погашення конфлікту силовим шляхом? Ми не можемо погодитись з тим, що в умовах, коли вся Україна сконцентрувала свої сили навколо боротьби з корупцією у Вінницькій області грубо та цинічно покривається корупція та зловживання в державному закладі. Чи розуміють вінницькій чиновники, що йде мова про те, що завдається шкода не тільки державним інтересам, а по суті чиновники-нувориші обкрадають дітей, причому самих незахищених? Невже можна закривати очі на такі речі?, - обурюються активісти.

Тож, зневірені у обласній владі люди, вирішили звернутися до Президента та Прем'єра, як до останньої та найвищої інстанції, яка повинна стояти на захисті прав та свобод українців.

«- Шановний Петро Олексійович! Шановний Арсеній Петрович! Просимо Вас взяти під особистий контроль ситуацію в Ладижинському інтернаті, створивши на самому вищому рівні відповідні комісії по перевірці роботи інтернату, провівши незалежний фінансовий аудит закладу, перевіривши факти, викладені в колективному зверненні, притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності та прийняти кадрові рішення. Ми вважаємо, що вирішити конфлікт можливо тільки через звільнення директора інтернату Володимира Мельника. Іншого рішення не може бути не тільки на нашу думку, але і на думку всього трудового колективу інтернату.

Крім того, просимо Вас також:
- провести службове розслідування щодо директора інтернату Мельника В.В., на час якого відсторонити його від займаної посади, вирішивши питання про його наступне звільнення з займаної посади, на час проведення службового розслідування призначити іншу особу в.о. директора інтернату;
- спрямувати в правоохоронні органи наше звернення та провести перевірку фактів щодо вчинення адміністрацією інтернату кримінальних правопорушень;
- провести перевірку фінансово-господарської діяльності роботи інтернату за останні 3 роки;
- спрямувати звернення в інспекцію праці з метою перевірки фактів порушень трудового законодавства адміністрацією інтернату;
- Інформувати нас про результати розгляду звернення на всіх етапах.

З повагою,
Голова ради управління
ГО «Ладижинська громадська рада» А.В. Скакодуб»,
- йдеться у зверненні.
17 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 815 Коментарів: 1
Написав: helen 17.02.2016 - 20:10
Можливо, варто ще б було написати в громадську організацію "Центр протидії корупції" ( де головою був Шабунін), якщо дійсно є корупційні факти.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль