Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Ладижинців запрошують на громадські обговорення плану забудови вулиці Механізаторів

Ладижинців запрошують на громадські обговорення плану забудови вулиці Механізаторів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3325_obg.jpg
Ладижинський відділ містобудування та архітектури оголосив початок громадських слухань проекту забудови території в районі вулиці Механізаторів, що у старій частині міста. Про це йдеться на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
Слухання розпочато відповідно до Наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації».
Після затвердження, детальний план території стане основним документом, який регламентуватиме розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.
З графічними матеріалами детального плану території в районі вулиці Механізаторів з розміщенням малоповерхової житлової, комерційної та громадської забудови можна ознайомитися на сайті Ладижинської міської ради або у відділі містобудування та архітектури Ладижинської міської ради.
Свої пропозиції щодо зазначеного проекту ладижинці можуть подаюти з 13 листопада по 13 грудня 2014 року за поштовою адресою: 24321, м.Ладижин, вул.Петра Кравчика, 4.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Гнатюк Олександр Миколайович (тел. 6-14-85).
12 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 993 Коментарів: 4
Написав: pasa28 12.11.2014 - 16:08
а що обговорювати??? Де план того що хоче зробити міська рада???
Написав: Wanch 12.11.2014 - 18:10
Вона його скомпонує після вислуховування
пректу від громади.

Ось вони пишуть: "З графічними матеріалами детального плану території в районі вулиці Механізаторів з розміщенням малоповерхової житлової, комерційної та громадської забудови можна ознайомитися на сайті Ладижинської міської ради або у відділі містобудування та архітектури Ладижинської міської ради. "

Так що план є! Але ж треба пошуміти!
Написав: nina 13.11.2014 - 09:31
Та ніхто , навіть шуміти не збирається. Все буде так як вони вже запланували. Лишається виконати формальність без якої не можна втілити в життя їхні забаганки, це громадські слухання, які ніхто не має приймати до уваги.Так передбачає закон.
Написав: Wanch 13.11.2014 - 10:19
ТАК Я Ж ПРО ЦЕ І СКАЗАВ.
ТРЕБА ПОСТАВИТИ "ПТАШЕЧКУ!"ПРО ТЕ, ЩО ЛЮДИ ДУЖЕ РАДІ!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль