Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 Ладижинців запрошують на громадські обговорення плану забудови вулиці Механізаторів

Ладижинців запрошують на громадські обговорення плану забудови вулиці Механізаторів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3325_obg.jpg
Ладижинський відділ містобудування та архітектури оголосив початок громадських слухань проекту забудови території в районі вулиці Механізаторів, що у старій частині міста. Про це йдеться на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
Слухання розпочато відповідно до Наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації».
Після затвердження, детальний план території стане основним документом, який регламентуватиме розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.
З графічними матеріалами детального плану території в районі вулиці Механізаторів з розміщенням малоповерхової житлової, комерційної та громадської забудови можна ознайомитися на сайті Ладижинської міської ради або у відділі містобудування та архітектури Ладижинської міської ради.
Свої пропозиції щодо зазначеного проекту ладижинці можуть подаюти з 13 листопада по 13 грудня 2014 року за поштовою адресою: 24321, м.Ладижин, вул.Петра Кравчика, 4.
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Гнатюк Олександр Миколайович (тел. 6-14-85).
12 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 902 Коментарів: 4
Написав: pasa28 12.11.2014 - 16:08
а що обговорювати??? Де план того що хоче зробити міська рада???
Написав: Wanch 12.11.2014 - 18:10
Вона його скомпонує після вислуховування
пректу від громади.

Ось вони пишуть: "З графічними матеріалами детального плану території в районі вулиці Механізаторів з розміщенням малоповерхової житлової, комерційної та громадської забудови можна ознайомитися на сайті Ладижинської міської ради або у відділі містобудування та архітектури Ладижинської міської ради. "

Так що план є! Але ж треба пошуміти!
Написав: nina 13.11.2014 - 09:31
Та ніхто , навіть шуміти не збирається. Все буде так як вони вже запланували. Лишається виконати формальність без якої не можна втілити в життя їхні забаганки, це громадські слухання, які ніхто не має приймати до уваги.Так передбачає закон.
Написав: Wanch 13.11.2014 - 10:19
ТАК Я Ж ПРО ЦЕ І СКАЗАВ.
ТРЕБА ПОСТАВИТИ "ПТАШЕЧКУ!"ПРО ТЕ, ЩО ЛЮДИ ДУЖЕ РАДІ!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль