Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Ладижинців закликають допомогти кримським біженцям

Ладижинців закликають допомогти кримським біженцям

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9777_krim.jpeg
Зважаючи на останні події в Криму з півострова почали масово тікати люди. Здебільшого це громадяни України кримсько-татарської національності, в основному жінки та діти, які побоюються за себе та життя своїх близьких.
В різних містах України знаходять прихисток біженці. Вінниця на сьогоднішній день офіційно прийняла вже 268 чоловік.
Прибули перші біженці з Криму і до дитячого санаторію "Подільський Артек", що розташований у селі Заозерне Тульчинського району.
Наразі в Артеку перебуває 150 осіб із них, приблизно, 45 сімей, 114 дітей віком від 1 до 3 років.
Оскільки влада вже не раз показала свою неспроможність вирішувати життєво важливі питання, навіть в такий складний час ми можемо розраховувати тільки на себе.
Представники Самооборони Тульчинського району та міста Ладижина просять небайдужих громадян допомогти будь-якими продуктами харчування (овочі,крупи,мука,олія,домашня консервація,товари особистої гігієни та ін.). Наразі очікується збільшення кількості біженців тому допомога потрібна суттєва та неодноразова.
Для забезпечення нормальних умов проживання кримчан необхідно зібрати кошти на харчування, опалення та обслуговування санаторія.
Тож ті, хто бажає підтримати родини, які були змушені через загрозу війни покинути свої домівки, повідомляємо банківські реквізити дитячого санаторію:

ТОВ "Дитячий санаторій "Подільский Артек"
код 20082951
Рахунок 26 00 40 55 308 659
Приватбанк, м.Вінниця, МФО 302689

Для тих, хто бажає допомогти продуктами харчування та засобами гігієни звертайтесь за адресою: Тульчинський район, с. Заозерне, вул. Лісова,1
Крім того, збір допомоги проводиться в приміщенні Брацлавської амбулаторії сімейної медицини, щоденно до 18 години тел. 0990591971
16 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1189 Коментарів: 13
Написав: Петрович 16.03.2014 - 22:45
За історію Ладижина татари повністю його знелюднювали два рази. Але євреям та полякам до того справи немає - вони готові садити татар на шию ладижинцям
Написав: nina 16.03.2014 - 22:59
Не дай нам Господи пережить то, что приходится переживать беженцам. Если у кого-то поворачивается язык вспоминать что было 10 веков назад, то его может постичь та же участь. Не хотите, не помогайте. Но своими комментариями, не сейте сомнения тем, у кого сердце на очерствело и жалость не ушла из души. Уже российские СМИ натворили то, что мы должны страдать. Неужели в 21 веке, мы дадим погибнуть малым детям от голода?
Написав: Петро 16.03.2014 - 23:29
Ти, любитель історії,ти чого розписуєшся за всіх ладижинців? Ти напевне з тих хто рідній матарі куска хліба пожаліє. НЕ рівняй всіх по собі.
Написав: Руслан 17.03.2014 - 07:20
nina, Петро, спочатку вони будуть посміхатися, потім торгуватимуть, потім построют мечеть, построют свої кафешки, почнуть продавати наркоту і палений алкоголь. Почнуться розбирання і поножовщина. А потім, ладижинців потихеньку побіжать з міста ...
Аллаху Акбар!
Написав: nina 17.03.2014 - 09:11
Руслан у нас один человек целых 13 лет курировал всё то чего боишься от татар и все молчали и сейчас плачут, что отец родной их покинул. А твой прогноз может сбыться, а может нет. Люди разберутся и скорее всего уедут отсюда.У них есть своя зона обитания.
Написав: Толян 17.03.2014 - 12:10
Що меджліс качає права і добивається привілеїв для татар- постійно чути.
А от що хтось татар в Криму в чомусь притісняє - такого я ще не чув.
Висновок: халявщики
Написав: убий у собi москаля 18.03.2014 - 22:17
Ну ось, чорні дійшли до нас ...
Написав: Оля 18.03.2014 - 23:04
Крымчане приехавшие на Винничину, это не просто люди, покинувшие дом в страхе перед военными действиями, это люди пробайкотировавщие этот позорный референдум, эти люди своим тихим протестом поддержавшие всех нас, единство Украины - спасибо вам за то что имеете с нами общую надежду.
Написав: Петрович 18.03.2014 - 23:24
Ой, Оля, навіщо стільки пафосу. Росія приєднала Крим, щоб здешевити трасу Південного потоку. Европа в темі і в долі. А татар запросіть пожити до своєї квартири, відкриєте для себе багато новоно
Написав: city head 19.03.2014 - 08:44
Петрович,
В точку!!!
Написав: Вадим 23.03.2014 - 11:40
Як пишуть самі татари, к Криму тікають радикальні мусульмани та вивозяться їх сімї. Цікаво, хто прийняв рішення про їх розміщення в Подільсткому артеку.
Написав: Кукишь 24.03.2014 - 00:22
Вадим,
мусульмане которые щас живут на Артеке - это ваххабиты, ответвление ислама, радикально настроеные, их религия в россии запрещена, вот по этому они и бегут.
Всем - не верите - езжайте и посмотрите. Я ездил.
Написав: Микола 24.03.2014 - 00:44
При чому, зараз їдуть з Криму в основному не татари, а турки -месхетинці, узбеки та таджики. Кримські татари радіють, що накінець-то їх здихаються. Але навіщо вони в Ладижині?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль