Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижинці обиратимуть депутата до облради

Ладижинці обиратимуть депутата до облради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7776_vibori.jpg

У п'ятьох виборчих округах Вінницької області призначені позачергові вибори. Голосувати доведеться вже в лютому, повідомляє Вінницький бізнес портал

Як йдеться в повідомленні: «Під час позачергової сесії Вінницької обласної ради 30 грудня оголосили дату виборів у певних районах Вінниччини. Обиратимуть п'ятьох депутатів до Вінницької обласної ради замість тих, що на останніх позачергових виборах пройшли до Верховної ради.»

25 грудня Вінницька обласна виборча комісія призначила проміжні вибори депутатів Вінницької обласної ради 6 скликання по одномандатних мажоритарних виборчих округах №№ 3, 21, 40, 61, 64 у з'язку із достроковим припиненням повноважень депутатів.

- Ці вибори призначенні на 22 лютого 2015 року, - сказав заступник голови комісії Вінницького облвиборчкому Олександр Рекало.

Зокрема, пройдуть проміжні вибори і в місті Ладижин, який є центром виборчого округу №61.
У виборах братимуть участь як представники політичних партій так і самовисуванці, тож невдовзі кандидати зможуть випробувати свої сили у змаганні за мандат депутата Вінницької облради.

Цікаво, що Партія 5.10 Вінницька область оприлюднила у соціальній мережі повідомлення наступного змісту:

«Орієнтивна вартість передвиборчої кампанії складає близько 10К $ . У кого є бажання стати депутатом від партії або самовисуванням звертатись за тел.: +38 (098) 510 11 22» .
30 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 853 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль