Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Ладижин знатиме своїх «героїв»: депутати міськради відтепер голосують поіменно

Ладижин знатиме своїх «героїв»: депутати міськради відтепер голосують поіменно

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0464_001003_n4.jpg

Верховна Рада зобов’язала місцеві ради приймати рішення виключно у поіменному форматі. Відтак, одним з найважливіших питань на черговому засіданні 4-ї сесії Ладижинської міської ради стало впровадження відкритого поіменного голосування. Без диспутів і заперечень дане рішення отримало стовідсоткову підтримку присутніх на засіданні.

Тож, відтепер, представники ЗМІ та громадськість матимуть змогу відстежувати хто і як з депутатів голосує за ті, чи інші питання порядку денного.

Із результатами поіменного голосування кожен бажаючий зможе ознайомитись на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Читайте також: Сесію Ладижинської міськради розпочали з приємних моментів

30 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 439 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль