Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Фото, Відео, Топ-5 Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Вчора на міській площі зібралась майже сотня ладижинців, щоб зустрітись з відомим українським політиком Олегом Тягнибоком.

Про це повідомив кореспондент «Новин Ладижина».

Останнім часом український політикум активізувався і політичні партії дедалі активніше починають працювати з виборцями, то ж приїзд лідера партії ВО «Свобода» Олега Тягнибока цілком логічний.

Всього голова партії ВО «Свобода» відвідав вчора три міста, - Вінницю, Бершадь і Ладижин.

В Бершаді людей цікавили такі питання, як свавілля місцевої поліції, комунальні тарифи та економічно необґрунтовані ціни на товари першої необхідності.

«Громаду цікавила медична, земельна, пенсійна реформи. Люди не задоволені, що зміни в країні - лише на користь олігархів і місцевих владних "князьків". Народ обурений - в Україні чинять геноцид нації», — написав про зустріч в Ладижині політик.
До зустрічі з ладижинцями політик завітав на радіо Лада ФМ, де було записано коротке інтерв’ю.

На завершення поїздки на Вінниччину, відбулась зустріч в Вінниці. Вінничане вимагали повернути кондитерську фабрику «Рошен» в державну власність.

6996_img_0271.jpg (96.01 Kb)

2606_img_0274.jpg (102.74 Kb)8029_img_0279.jpg (98.04 Kb)
11 червня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 853 Коментарів: 3
Написав: Wanch 12.06.2017 - 11:08
А він не розповідав про свій палац побудований
в заповідній зоні?
biggrin А то Тягнибок допоже в медичній, земельній та пенсійній реформі!
Допоможе! Навіть пси перестануть гавкати!!!

Люди! Люди! Це ж ще страшніший фашист ніж ті, що при владі!
Написав: boc 13.06.2017 - 15:50
А ви знаєте, що наш народний депутат Кучер всім говорить про те що він не підтримує медичу реформу а сам на засіданні Верховної ради яке відбулося 8 червня проголосував за прийняття законопроектів № 6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичної допомоги і лікарських засобів" та № 6329 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" в якому йде мова про ліквідацію медичної субвенції на утримання лікарень. На офійному сайті Верховної Ради України можна побачити поіменне голосування депутатів по цим законопроектам.
Написав: Wanch 14.06.2017 - 07:19
boc,
Яка медична реформа???biggrin
У нас в Україні немає ні одного укола, ні одної
таблетки від ботулізму і зараження крові (стовбняк).
Не дай Бог хтось отравиться консервою, чи вріже пальця і заболіє - смерть!
Ось такі у нас реформи. У нас міністр охорони здоров'я
така леді,як Супрун.
"Супрун родилась в украинской семье в Детройте (США). Она ходила в украинскую школу, позже получила профессию врача. В 1991 году она вышла замуж и вместе с мужем Марко переехала в Нью-Йорк..."
Вона тікає від журналістів і ховається в своєму кабінеті. Від кого ви чекаєте добра???
Від американських громадян, чи українських євреїв?
Америці потрібна територія без українців, а євреям - гроші!
Слава Україні!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль