Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин приєднується до акції зі збору кришечок для виготовлення протезів військовим

Ладижин приєднується до акції зі збору кришечок для виготовлення протезів військовим

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3352_akcyya.jpeg

Жіночій корпус ГФ «НАРОДНА САМООБОРОНА» спільно з ЛАДИЖИНСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ЖІНОК – ТРУДІВНИЦЬ « ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ» за ініціативою Благодійного фонду «ОВЕС» м.Київ організовують акцію «Кришечка для життя» зі збору та переробки кришечок-закруток від пластикових пляшок.

Наприкінці червня Благодійний Фонд "ОВЕС" заявив про старт акції по збору пластикових кришок, які потім або дробляться в гранули і використовуються як сировина для виготовлення протезів, або продаються, а кошти спрямовуються для придбання протезів конкретних бійців, які втратили кінцівки в АТО . У Ладижині ця ідея також сподобалася активістам.

Акція водночас вирішує дві проблеми - екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів по всій Україні. (Фінансові новини України - в украинский Форбс )

Суть акції проста - зібрати якомога більше кришок, які в подальшому будуть перероблятися і використовуватися в якості протезів для воїнів АТО. Пластикова пляшка та кришка, вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина. Саме виготовлення протеза займає два дні. Технологія така, що спочатку робиться зліпок. Потім він висихає і по ньому виготовляється силіконова форма. Вона індивідуальна і дозволяє врахувати характер рани. Потім з силікону і пластикової форми робиться постійний протез. За допомогою нього людина може вести звичайне життя.
Для протеза руки необхідно зібрати 500 тис. кришок, а для протеза ноги - 850 тис. кришок. На перший погляд це багато, але якщо кожен житель Ладижина здасть, хоча б по 20 - 30 кришечок, вони забезпечать протез одному військовому, який втратив кінцівки в бою. Кришечки будуть збиратися для певного воїна АТО, нашого земляка, який потребує протез.

Поки, що технологія протезів з пластикових кришок в Україні тільки налагоджується, але збір матеріалу вже активно розпочато. Організатори акції запрошують приєднатися до їхньої ініціативи всіх офісах, магазинам і підприємствам, розташованим на території Ладижина. Для цього в холі своєї фірми, магазину, школи, закладу і т.д. досить поставити контейнер, куди всі бажаючі зможуть опускати кришки від пляшок. Один раз на тиждень «урожай» забиратимуть представники ГФ «НАРОДНА САМООБОРОНА». Контейнери будуть розміщені у торгівельних мережах та громадських місцях. Жіночій корпус ГФ «НАРОДНА САМООБОРОНА» та ЛАДИЖИНСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ЖІНОК – ТРУДІВНИЦЬ « ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ» запрошують приєднатися до цієї акції. На всі запитання Вам нададуть відповіді представники організатори акції:

068-762-43-17- Ірина (ГФ «Народна самооборона»);

097-117-98-79- Лілія Олекіївна (ЛО ВСЖТ «За майбутнє дітей України»).

Хід проведення Акції буде висвітлюватися на сторінці у ФЕЙСБУК

«Громадське формування «Народна самооборона»

5 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 650 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль