Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин приєднується до акції зі збору кришечок для виготовлення протезів військовим

Ладижин приєднується до акції зі збору кришечок для виготовлення протезів військовим

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3352_akcyya.jpeg

Жіночій корпус ГФ «НАРОДНА САМООБОРОНА» спільно з ЛАДИЖИНСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ЖІНОК – ТРУДІВНИЦЬ « ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ» за ініціативою Благодійного фонду «ОВЕС» м.Київ організовують акцію «Кришечка для життя» зі збору та переробки кришечок-закруток від пластикових пляшок.

Наприкінці червня Благодійний Фонд "ОВЕС" заявив про старт акції по збору пластикових кришок, які потім або дробляться в гранули і використовуються як сировина для виготовлення протезів, або продаються, а кошти спрямовуються для придбання протезів конкретних бійців, які втратили кінцівки в АТО . У Ладижині ця ідея також сподобалася активістам.

Акція водночас вирішує дві проблеми - екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів по всій Україні. (Фінансові новини України - в украинский Форбс )

Суть акції проста - зібрати якомога більше кришок, які в подальшому будуть перероблятися і використовуватися в якості протезів для воїнів АТО. Пластикова пляшка та кришка, вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина. Саме виготовлення протеза займає два дні. Технологія така, що спочатку робиться зліпок. Потім він висихає і по ньому виготовляється силіконова форма. Вона індивідуальна і дозволяє врахувати характер рани. Потім з силікону і пластикової форми робиться постійний протез. За допомогою нього людина може вести звичайне життя.
Для протеза руки необхідно зібрати 500 тис. кришок, а для протеза ноги - 850 тис. кришок. На перший погляд це багато, але якщо кожен житель Ладижина здасть, хоча б по 20 - 30 кришечок, вони забезпечать протез одному військовому, який втратив кінцівки в бою. Кришечки будуть збиратися для певного воїна АТО, нашого земляка, який потребує протез.

Поки, що технологія протезів з пластикових кришок в Україні тільки налагоджується, але збір матеріалу вже активно розпочато. Організатори акції запрошують приєднатися до їхньої ініціативи всіх офісах, магазинам і підприємствам, розташованим на території Ладижина. Для цього в холі своєї фірми, магазину, школи, закладу і т.д. досить поставити контейнер, куди всі бажаючі зможуть опускати кришки від пляшок. Один раз на тиждень «урожай» забиратимуть представники ГФ «НАРОДНА САМООБОРОНА». Контейнери будуть розміщені у торгівельних мережах та громадських місцях. Жіночій корпус ГФ «НАРОДНА САМООБОРОНА» та ЛАДИЖИНСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ЖІНОК – ТРУДІВНИЦЬ « ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ» запрошують приєднатися до цієї акції. На всі запитання Вам нададуть відповіді представники організатори акції:

068-762-43-17- Ірина (ГФ «Народна самооборона»);

097-117-98-79- Лілія Олекіївна (ЛО ВСЖТ «За майбутнє дітей України»).

Хід проведення Акції буде висвітлюватися на сторінці у ФЕЙСБУК

«Громадське формування «Народна самооборона»

5 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 720 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль