Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Фото Ладижин приєднався до всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Ладижин приєднався до всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

На передодні Дня довкілля 15 квітня, у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» згідно розпорядження КМУ від 31 березня 2010 року №777-р на території міста Ладижин 5 квітня 2017 року відбулося загальне прибирання.

Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

У загальному заході взяли участь близько 110 працівників Ладижинської міської ради, працівники трудових колективів комунальних підприємств, школярі Ладижинських ЗОШ. Очолював акцію міський голова Валерій Коломєйцев.

Прибирання проводилось у лісосмузі за 10 будинком, дендропарку «Ладижинський гай», на території ЛТМО, на вулицях міста.

Спільними зусиллями було ліквідовано 3 стихійних сміттєзвалищ , приведенно у належний санітарний стан прибудинкові території, парки,дитячі і спортивні майданчики.

У дендропарку «Ладижинський гай» плідно проводили прибирання 100 учнів старших класів Ладижинських ЗОШ .

7522_foto_1.jpg (102.15 Kb)4217_foto_5.jpg (208.56 Kb)5234_foto_4.jpg (177.71 Kb)4403_foto_2.jpg (200.13 Kb)4110_foto_6.jpg (210.71 Kb)
7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1610 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль