Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Ладижин приєднався до Великої української ходи прапорів

Ладижин приєднався до Великої української ходи прапорів

Протягом 2-х днів – 19-го та 20-го вересня, у місті Ладижині проходила акція «Велика українська хода», яка розпочалась ще два роки тому з Майдану Незалежності у м. Києві, на честь Героїв Майдану та Героїв АТО заради миру та перемоги України.

Крокуючи від міста до міста, акція приєднує до себе прапори на яких люди пишуть свої думки, щоб силою мислі, віри і молитви зупинити війну на Сході України.

Ладижинський прапор став у цій колекції 221-шим.

За словами волонтерки батальйону «Айдар», капітана військового батальйону спецпризначення «Вікінги» Катерини Валевської, зараз маршрут пролягає містами Вінниччини.

В подальшому, прапори разом з акцією помандрують на захід держави: Хмельниччину, Тернопільщину та Івано-Франківщину. І вже 14 жовтня усі прапори замайорять на найвищій точці України - горі Говерла.

Олена Червончук2611_img_55.jpg (87.23 Kb)

8413_img_.jpg (93.94 Kb)2527_img_59.jpg (70.17 Kb)1908_img_61.jpg (125.28 Kb)5071_img_62.jpg (71.85 Kb)9372_img_63.jpg (118.83 Kb)
20 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 803 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль