Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижин потребує пункту прийому склотари та макулатури

Ладижин потребує пункту прийому склотари та макулатури

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2396_pet.jpg

У європейських країнах вже давно налагоджена система збору вживаної сировини. Скляні та пластикові пляшки можна кинути в автомат в супермаркеті та відразу отримати гроші. Картон та папір переробляють та використовують безліч разів.
А ось із збиранням вторинної сировини в Україні питання залишається відкритим. Не є виключенням і наше місто.

На вулицях Ладижина можна побачити безліч спорожнілих пляшок, які любителі пива залишають просто неба не обтяжуючи себе навіть тим, щоб донести пляшку до сміттєвої урни, чим перетворюють місто на смітник.

Раніше у місті було декілька точок для прийому склотари та макулатури, зокрема за 12-тим будинком, однак підприємці не змогли оплачувати виставлену їм орендну плату та переїхали у стару частину Ладижина, пише «Нове місто».
На жаль, для пенсіонерів, які найчастіше займаються збиранням вторинної сировини, аби заробити якусь копійчину до пенсії, їхати туди міським автобусом, щоб здати декілька пляшок, не зручно і не рентабельно.

Саме тому, активні пенсіонери звернулися до міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева з проханням посприяти у відкритті точки для збору склотари та макулатури у зручному для них місці.

У свою чергу мер переконливо просить підприємців організувати пункт збору вторинної сировини у центральній частині міста.

- Ми всіляко сприятимемо бажаючим організувати даний бізнес, - наголосив В.Коломєйцев.
30 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 836 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль