Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Ладижин потребує пункту прийому склотари та макулатури

Ладижин потребує пункту прийому склотари та макулатури

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2396_pet.jpg

У європейських країнах вже давно налагоджена система збору вживаної сировини. Скляні та пластикові пляшки можна кинути в автомат в супермаркеті та відразу отримати гроші. Картон та папір переробляють та використовують безліч разів.
А ось із збиранням вторинної сировини в Україні питання залишається відкритим. Не є виключенням і наше місто.

На вулицях Ладижина можна побачити безліч спорожнілих пляшок, які любителі пива залишають просто неба не обтяжуючи себе навіть тим, щоб донести пляшку до сміттєвої урни, чим перетворюють місто на смітник.

Раніше у місті було декілька точок для прийому склотари та макулатури, зокрема за 12-тим будинком, однак підприємці не змогли оплачувати виставлену їм орендну плату та переїхали у стару частину Ладижина, пише «Нове місто».
На жаль, для пенсіонерів, які найчастіше займаються збиранням вторинної сировини, аби заробити якусь копійчину до пенсії, їхати туди міським автобусом, щоб здати декілька пляшок, не зручно і не рентабельно.

Саме тому, активні пенсіонери звернулися до міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева з проханням посприяти у відкритті точки для збору склотари та макулатури у зручному для них місці.

У свою чергу мер переконливо просить підприємців організувати пункт збору вторинної сировини у центральній частині міста.

- Ми всіляко сприятимемо бажаючим організувати даний бізнес, - наголосив В.Коломєйцев.
30 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 693 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль