Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин потрапив в трійку міст України з найбільшим рівнем безробіття!

Ладижин потрапив в трійку міст України з найбільшим рівнем безробіття!

http//os1.i.ua/3/1/7324063_110962d4.jpg

Донецьк вперше отримав титул найбагатшого міста України. Рейтинг складався журналом "Фокус".

Столиця Донбасу не стала першою ні за одним критерієм, але вона випередила Київ за загальною сумою балів.

Чисельність населення в найбагатшому місті України втричі менше, ніж у Києві, на кожного жителя тут припадає більше готелів, ресторанів, відділень банків. У столиці Донбасу низький рівень безробіття, а щороку фіксується збільшення числа підприємців.

У столиці України, яка зайняла друге місце, найбільші витрати в перерахуванні на одного жителя - 5720 гривень. Для порівняння в Одесі міський бюджет витрачає тільки 2708 гривень на жителя на рік.

Київ лідирує по абсолютній кількості створених робочих місць. В цьому аспекті добре справи йдуть також у Харкові, Донецьку та Дніпропетровську. Низьким рівнем безробіття може похвалитися Комсомольськ. У той час як найбільше безробітних виявилося в Переяславі-Хмельницькому, Ладижині та Севастополі.

Третє місце в рейтингу зайняв Харків, четверте - Херсон і закрив Топ-5 Львів.

Традиційно високою середньою заробітною платою можуть похвалитися міста-супутники атомних електростанцій - Енергодар (6171 грн), Кузнецовськ (6060 грн), Миколаїв (5877 грн) і Мелітополь (5665 грн). Але високих зарплат не було достатньо для цих міст, щоб потрапити до Топ-20 рейтингу.

Трускавець з середньою зарплатою близько 1600 гривень опинився на 18 сходинці рейтингу, проте місто отримало максимальний бал за кількістю банківських відділень, готелів і торгово-розважальних центрів на душу населення.

При розрахунку рейтингу до уваги бралися такі фактори як рівень забезпеченості економічно активного населення, середня заробітна плата, витрати міського бюджету на одного жителя, рівень зайнятості та безробіття, рівень ділової активності, розвиток торгово-розважальної інфраструктури, житловий фонд міста, враховуючи житло, побудоване за останній рік.

Топ-20 найбагатших міст України:

1. Донецьк

2. Київ

3. Харків

4. Херсон

5. Львів

6. Дніпропетровськ

7. Одеса

8. Ялта

9. Запоріжжя

10.Кременчук

11. Хмельницький

12. Севастополь

13. Тернопіль

14. Сімферополь

15. Суми

16. Івано-Франківськ

17. Чернівці

18. Трускавець

19. Ужгород

20. Славутич

Як відомо, Миронівський хлібопродукт обіцяв зсипати місто робочими місцями як в період будівництва так і після цього. Як бачимо, будівництво птахокомплексу ніяким чином не вплинуло на збільшення робочих місць в місті Ладижин.
10 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 877 Коментарів: 7
Написав: Нина 11.08.2012 - 23:16
Молодёжь Ладижина, да в общем-то и их родителей, совсем не волнует большой уровень безработицы в городе. Вот Артур Боднар со своим фондом - другое дело. 24 комментария по этому поводу на сайте. По безработице же- 0 коментариев. О чём это говорит? И без работы удобно или сайт посещают только заинтересованные в одном фонде люди.
Написав: Артур Боднар 12.08.2012 - 09:41
Каждый выбирает по себе женщину, религию дорогу. Но не каждый настолько подлец, чтоб у двух господ служить и денежки качать, при этом не гнушаясь теми копейками, которые должен молоденькой девушке, хотя бы за то что позволяла себя на обеды возить и лапшу на уши навешивать!!!!!! А потом жене обяснять, что от одного перебежал к другому за то что первый деньги не платил. Жена поверила гдупышка.
Написав: Яна Боднар 12.08.2012 - 11:19
Здравствуйте.Наслышалась о вашем сайте,решила посмотреть.Почему вы всем косточки промываете.Надоели.Смотрите к себе в семью,и что у Вас там творится."Артур Боднар"-не присваивайте себе другое имя пожалуйста.Что у меня в семье ,это мое дело,а не Ваше.Я прекрасно понимаю что Вам скучно и некого обос....ть.Обсыр..те себя,и все косточки свои.Давайте я начну о Вас говорить и все что у Вас в семье творится.Будет Вам приятно????
Написав: Arhip 12.08.2012 - 11:31
Шановні, просимо вас дотримуватись якихось норм спілкування і не ображати один одного. Такі коментарі будуть видалятися.
Написав: Рейкі 14.08.2012 - 17:01
Cоромно Ладижину мати такий показник із безробіття. Перший в області по промисловості і ТАКЕ безробіття! Ганьба.
Написав: Tatiana 14.08.2012 - 19:21
А чи не соромно меру Ладижина за такі показники? Особисто Юрій Косюк в 2010 р.біцяв нашим дітям працевлаштування. Обіцянка-цяцянка і все. Сьогодні в дощову погоду завоняла "НАША РЯБА"!!!!
Все що ми отримали від їхнього мега комплексу.
Да робота є!? Але умови праці там порівнюються з працею рабів на плантації. Заробітна плата чуть вища за мінімальну..
Написав: Анна 28.08.2012 - 00:56
Що правда - то правда...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль