Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Ладижин долучився до всеукраїнської мирної акції «Ланцюг Єднання»

Ладижин долучився до всеукраїнської мирної акції «Ланцюг Єднання»

22 січня, о 12:00 по всій країні пройшла всеукраїнська мирна акція під назвою «Ланцюг Єднання», приурочена до Дня Соборності України.

У цей день тисячі українців об’єднались в єдиний ланцюжок заради того, щоб ще раз нагадати всьому світові, що наша країна єдина і нерозривна.

Тож, 22 січня на головній площі Ладижина дух єдності і патріотизму об’єднав близько сотні містян. Учнівська молодь, студенти, представники громадських та політичних організацій, народна самооборона, а також пересічні ладижинці прийшли відзначити День Соборності та вшанувати пам'ять тих, хто поліг за Україну.

Організаторами символічного «Ланцюга Єднання» виступили представники міського осередку ВО «Свобода».

Урочистий мітинг було розпочато Гімном України, який присутні виконували взявшись за руки утворивши єдиний ланцюжок.

З привітальним словом до присутніх звернулася представниця молоді Ладижина Анна Данильчук.

- Всі ми знаємо, що у цей день, у Києві на Софіївській площі, було проголошено Акт злуки – об’єднання УНР і (ЗУНР). І нарешті, роз’єднаний століттями український народ об’єднався на території України.
- Про те ворожа більшовицька влада вторглась на територію України і ув’язнила їх більше ніж на 70 років. Важка доля випала на весь український народ. Минуло більше 100 років, але по сьогодні, так званий, братній російський народ, посягає на нашу свободу.
- У 1990 році патріоти України на хвилях відродження української держави об’єднали Київ та Львів живим ланцюгом. З тих пір це є традицією для нашого народу. Сьогодні «Ланцюг Єднання» пройде у більш як 100 містах України,
- розповіла Анна.

По закінченні промови, всі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та бійців, що загинули на Сході країни, хвилиною мовчання.

Цього дня, кожен із присутніх міг висловити власні думки та розповісти особисте бачення ситуації яка склалась в Україні.

Слово взяв представник ВО «Свобода» Микола Спеней. Молодий чоловік вважає, що лише в єдності наша сила і лише об’єднавшись ми зможемо перемогти.

- Історія не зупиняється, історія продовжується, історію творимо ми, - сказав свободівець. - І сьогодні, як ніколи актуальні події минулорічної давнини.
- В наших серцях жевріє ідея Великої України, яку ми повинні повертати! І повертати не тільки Донбас і Крим, а повертати також наші інші українські етнічні землі. Не забуваймо про Кубань, про Орловщину.
- Наша сила полягає в єдності, наша сила полягає в силі духу, волі, згуртованості! І ми обов’язково переможемо, тому що ми повинні вірити в це! Ми повинні вірити в перемогу, відкидати страх та іти вперед! Тільки разом ми зможемо перемогти! Слава нації! Слава Україні!


З напутнім словом до молоді звернувся відмий в Ладижині активіст Микола Пасічник.

- Рік тому, ця дата, відкрила десятки загиблих Героїв Небесної Сотні. Після трьох смертей – Сергія Нігояна, Михайла Жизнєвського і Юрія Вербицького відразу десятки вірних Україні молодих людей, справжніх патріотів стали на захист загальноукраїнських цінностей, вони передали нашій молоді естафету побудови нашої держави. Треба щоб і ви тримали знамено волі і не піддавались ні на які провокації, - сказав пан Микола.

Також, під час акції єднання, проводився збір коштів для наших побратимів - ладижинських бійців зони АТО. На зібрані кошти місцева самооборона закупить необхідні речі та доправить їх воякам.

8727_dscn4325.jpg (118.3 Kb)8840_dscn4326.jpg (115.56 Kb)3044_dscn4328.jpg (87.26 Kb)
23 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 591 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль