Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин доєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Ладижин доєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4180_dit.jpg

Ладижин доєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з метою захисту прав дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, повідомляє Ладижинська міська рада.
В рамках акції міським відділом у справах дітей, протягом 25 листопада – 03 грудня 2014 року проведено профілактичні бесіди серед учнівських колективів Ладижинських навчальних закладів.
Дітям розповідали як запобігти проявам насильства в сім’ї, на вулиці та у школі і що робити у разі потрапляння у неприємну ситуацію.
Також, спеціалісти відділу відвідали прийомні, опікунські сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї, що перебувають на обліку складних життєвих обставин. З прийомними батьками, батьками-вихователями та опікунами були проведені та заактовані профілактичні бесіди щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, їх належного виховання та утримання.
3 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 346 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль