Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин доєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Ладижин доєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4180_dit.jpg

Ладижин доєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проводиться з метою захисту прав дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, повідомляє Ладижинська міська рада.
В рамках акції міським відділом у справах дітей, протягом 25 листопада – 03 грудня 2014 року проведено профілактичні бесіди серед учнівських колективів Ладижинських навчальних закладів.
Дітям розповідали як запобігти проявам насильства в сім’ї, на вулиці та у школі і що робити у разі потрапляння у неприємну ситуацію.
Також, спеціалісти відділу відвідали прийомні, опікунські сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї, що перебувають на обліку складних життєвих обставин. З прийомними батьками, батьками-вихователями та опікунами були проведені та заактовані профілактичні бесіди щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, їх належного виховання та утримання.
3 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 414 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль