Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин доєднався до благодійної всеукраїнської акції «Серце до серця»

Ладижин доєднався до благодійної всеукраїнської акції «Серце до серця»

З 15 по 29 квітня в Ладижині проходила X всеукраїнська благодійна акція по збору коштів для реанімаційних відділень дитячих обласних клінік «Серце до серця», повідомляє Ладижинська міська рада.

Роботою було охоплено підприємства міста, установи, організації та заклади освіти. В рамках акції на вулицях міста працювали активісти та волонтери. Пересічні громадяни також не залишалися осторонь і робили свій внесок у добру справу.

Найбільшу кількість коштів вдалося зібрати учням та учителям загальноосвітньої школи № 2 – 499,75 грн. Із волонтерів першість виборола студентка Ладижинського коледжу ВНАУ Ткач Ольга із сумою 474,10 грн

Всього, протягом акції було зібрано кошти у сумі 2256,70 грн (минулоріч - 3007 грн 50 коп.)

Перерахунок зібраних коштів на єдиний рахунок акції через відділення «Ощадбанку» відбувся 29 квітня 2015 року.

2203_s1.jpg (141.67 Kb)9713_s2.jpg (104.91 Kb)8888_s3.jpg (185.81 Kb)
6 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 376 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль