Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ладижин доєднався до благодійної всеукраїнської акції «Серце до серця»

Ладижин доєднався до благодійної всеукраїнської акції «Серце до серця»

З 15 по 29 квітня в Ладижині проходила X всеукраїнська благодійна акція по збору коштів для реанімаційних відділень дитячих обласних клінік «Серце до серця», повідомляє Ладижинська міська рада.

Роботою було охоплено підприємства міста, установи, організації та заклади освіти. В рамках акції на вулицях міста працювали активісти та волонтери. Пересічні громадяни також не залишалися осторонь і робили свій внесок у добру справу.

Найбільшу кількість коштів вдалося зібрати учням та учителям загальноосвітньої школи № 2 – 499,75 грн. Із волонтерів першість виборола студентка Ладижинського коледжу ВНАУ Ткач Ольга із сумою 474,10 грн

Всього, протягом акції було зібрано кошти у сумі 2256,70 грн (минулоріч - 3007 грн 50 коп.)

Перерахунок зібраних коштів на єдиний рахунок акції через відділення «Ощадбанку» відбувся 29 квітня 2015 року.

2203_s1.jpg (141.67 Kb)9713_s2.jpg (104.91 Kb)8888_s3.jpg (185.81 Kb)
6 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 319 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль