Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Козятинщина підтримала патріотичну акцію започатковану ладижинськими активістами

Козятинщина підтримала патріотичну акцію започатковану ладижинськими активістами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3450_11173673_635854773214659_1734663250_n.jpg

Громадська організація "Козятинська Асоціація бойових дій та учасників АТО" підтримала Ініціативу газети "RІА-Козятин" - перейняти досвід Ладижина по вшануванню воїнів АТО та їх родин знижками у всіх сферах послуг, пише Kazatin

Нагадаємо, Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з ПП Геннадієм Пристайчуком ініціювали патріотичну акцію «Підтримай родину Захисника україни!»

"У цей дуже важкий для країни час ми всі разом маємо докласти максимум зусиль у своїх сферах надання послуг та зробити максимально доступними їх для наших бійців та іхніх родин, впровадивши для них знижки, - говорить голова Асоціації Олег П’явка. - Козятинщина має славну традицію допомагати воїнам АТО. На сьогоднішній день також є багато підприємців, які вже такі знижки надають, але дане питання потребує системного підходу. Звичайно, ми говоримо про патріотів з великими моральними цінностями. І ми впевнені, що допомога у вигляді максимальних знижок для бійців та їхніх родин дасть значну підтримку та вселить в їхнє розуміння, що про них піклуються."

Щоб розробити та впровадити механізми допомоги воїнам АТО та їхнім сім'ям, активісти Козятина вирішили провести “Круглий стіл” з небайдужими підприємцями міста та місцевою владою, на якому буде обговорюватися питання стосовно спеціальних знижок для бійців АТО та їх сімей.

4 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 797 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль