Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Козятинщина підтримала патріотичну акцію започатковану ладижинськими активістами

Козятинщина підтримала патріотичну акцію започатковану ладижинськими активістами

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3450_11173673_635854773214659_1734663250_n.jpg

Громадська організація "Козятинська Асоціація бойових дій та учасників АТО" підтримала Ініціативу газети "RІА-Козятин" - перейняти досвід Ладижина по вшануванню воїнів АТО та їх родин знижками у всіх сферах послуг, пише Kazatin

Нагадаємо, Жіночий корпус «Народної самооборони» міста Ладижина спільно з ПП Геннадієм Пристайчуком ініціювали патріотичну акцію «Підтримай родину Захисника україни!»

"У цей дуже важкий для країни час ми всі разом маємо докласти максимум зусиль у своїх сферах надання послуг та зробити максимально доступними їх для наших бійців та іхніх родин, впровадивши для них знижки, - говорить голова Асоціації Олег П’явка. - Козятинщина має славну традицію допомагати воїнам АТО. На сьогоднішній день також є багато підприємців, які вже такі знижки надають, але дане питання потребує системного підходу. Звичайно, ми говоримо про патріотів з великими моральними цінностями. І ми впевнені, що допомога у вигляді максимальних знижок для бійців та їхніх родин дасть значну підтримку та вселить в їхнє розуміння, що про них піклуються."

Щоб розробити та впровадити механізми допомоги воїнам АТО та їхнім сім'ям, активісти Козятина вирішили провести “Круглий стіл” з небайдужими підприємцями міста та місцевою владою, на якому буде обговорюватися питання стосовно спеціальних знижок для бійців АТО та їх сімей.

4 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 860 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль