Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Косюк увійшов у десятку найбагатших українців

Косюк увійшов у десятку найбагатших українців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9414_kas.jpg

Перший заступник глави Адміністрації президента Юрій Косюк і його компанія Миронівський хлібопродукт очолили список топ-10 найбільш успішних компаній агросектору України та їх власників, за версією НВ

Нинішній рік для Юрія Косюка, активи якого складають $837 млн з позитивною динамікою у 23% можна вважати роком зльоту.
У липні цього року Косюк отримав посаду першого заступника глави Адміністрації президента України.

Що стосується бізнесу Косюка, який володіє 66 % МХП, то незважаючи на гостру кризу в країні, компанія не скоротила доходів: саме криза грає їй на руку.
Через девальвацію гривні та зростання цін багато українців перейшли зі свинини і яловичини на більш дешеву курятину, в тому числі ту, яку виробляють підприємства МХП.

У результаті за дев'ять місяців цього року продажі виросли на 23 %. А ціна курятини збільшилася за цей час на 15 %.
Тож, у компанії не бачать причин переживати за своє майбутнє.
12 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 550 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 12.11.2014 - 13:00
Криза грае МХП "на руку"... Статки зростають. Багаті стають багатшими , а бідні біднішими. VICTORIA нічого не сказала за агрохолдінги в Россії. Нічого не сказано за Кримську філію , яка вже кормить курми окупантів.(ТМ "Дружба народів"). Нічого не сказано про яйцефабрику (Київська обл.) , яку Косюк продав офшорним "компаніям". Нічого не сказано за інших "акціонерів" як-то Саша-стоматолог і сімейка. Чому не написали , що Косюк постачае курей в Рашу і тим самим годуе армію агресора !!! БРАВО "ГЕРОЙ УКРАЇНИ" ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ , АЛЕ ЦЕ КРИВАВІ ГРОШІ !!! ПЛАТІТЬ ПОДАТКИ В РАШУ - ПІДТРИМУЙТЕ ПУТЛЕРОВСЬКИЙ РЕЖИМ. ВСЯ ЄВРОПА САНКЦІЇ ВВОДИТЬ , А КОСЮК ЖИРОК ЗБИРАЕ ТА НА КІПРІ ХОВАЕ !!! tired А ВИ НЮХАЙТЕ РЯБІВСЬКИЙ ПОСЛІД І НЕ ТРОГАЙТЕ "СЛУГІВ НАРОДУ" ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль