Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Комуністи висунули від Ладижина поета

Комуністи висунули від Ладижина поетаЯк повідомляє агентство УНІАН-Вінниччина 30 липня відбувся партійний з’їзд КПУ, який, зокрема, розставив крапки над «і» в питанні висуванців комуністів на виборчі округи.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7541_x-009c30b5.jpg
Як повідомили УНІАН-Віниччина в обкомі КПУ, у 17-му виборчому окрузі балотуватиметься Максим Кирилюк
1986 року народження, голова Гайсинського міського літературно-мистецького об’єднання «Суцвіття» , другий секретар Гайсинського районного комітету КПУ.

Максим Кирилюк до того ж є членом літературно-мистецького об*єднання "Стожари" міста Ладижин.

По іншим мажоритарним округах Вінниччини балотуватимуться:

Округ № 11 – Бевз Валерій Ананійович, чинний народний депутат України

Округ №12 - Бондарчук Іван Миколайович, народний депутат України 5-го скликання, голова Вінницького обласного товариства «Україна – Росія».

Округ №13 – Гайдаєв Юрій Олександрович, чинний народний депутат України

Округ № 14 - Закусилова Лідія Олексіївна, перший секретар Вінницького обласного комітету КПУ

Округ № 15 - Ковальов Володимир, пенсіонер МВС, перший секретар Шаргородського районного комітету КПУ.

Стали також відомі імена вінничан включених до виборчого списку партії.

А саме:


№ 31 - Герасимчук Михайло Іванович , 1947 року народження, перший секретар Літинського районного комітету КПУ , член ЦК КПУ

№55 - Десятник Петро Петрович, 1958 року народження, сільський голова с. Ставки Піщанського району , член КПУ

№87 - Швець Ірина Сергіївна , 1988 року народження, другий секретар Вінницького обласного комітету КПУ, член ЦК КПУ

№119 - Войтенко Ярослав Вікторович, 1983 року народження, другий секретар Козятинського міському КПУ, член ЦК КПУ

№151 - Логунов Денис Борисович , 1988 р.н. другий секретар Жмеринського районного комітету КПУ, депутат жмеринської районної ради

№183 - Рябошапко Надія Миколаївна, 1960 р.н., другий секретар Оратівського районного комітету КПУ

№211 - Столяр Олександр Іванович , 1960 р.н, ПрАТ «Тиврівське АТП-10543», водій автобуса, член КПУ .

Як бачимо, вінничан «уважили», але реального шансу з огляду на рейтинги партії потрапити до ВР за списками в наших земляків немає.

Щоправда, в прохідній частині списку є Ігор Калетнік, головний митник України. Проте нашим земляком його можна назвати хіба що умовно.
1 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1297 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль