Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Колишній очільник Тростянецької РДА добровольцем пішов у зону АТО

Колишній очільник Тростянецької РДА добровольцем пішов у зону АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5353_1234.jpg

Павло Руденко, що донедавна обіймав посаду голови Тростянецької райдержадміністрації, виношував намір піти добровольцем у зону АТО ще в серпні минулого року. Саме тоді на Донбасі уже добряче нанюхався пороху його старший брат Володимир, пише Lada.FM

Сам Павло провідував брата разом з волонтерами Ігором Войтенком, Володимиром Марингосом, Володимиром Драчуком, Тетяною Комар та Юлією Соліною. Писав неодноразово заяви на звільнення з посади колишньому губернатору Анатолію Олійнику, але вони, очевидно, не доходили до Адміністрації Президента.
Зрештою, Павла Ігоровича звільнили. І він вкотре прийшов до райвійськкомату з заявою про добровільний призов на службу. Дев’ятого березня о шостій ранку доброволець Павло Руденко був готовий до відправки в один із Житомирських навчальних центрів.

Несподіванкою для нього стало те, що проводжати до лав Збройних сил України ще затемна прийшли друзі й волонтери „Тростянеччини”. Вони жартома побажали, щоб мирна професія Павла Ігоровича була використана, як зброя, на фронті. Нагадаємо, мобілізований Павло Руденко до того, як заступив на посаду очільника району, займався оцінкою землі. То ж наказ друзів і волонтерів був чітким: оцінити землі зруйнованого Донбасу і повернути їх Україні. А ще земляки побажали Павлу миру і щоб усі, хто призваний за чотирма хвилями мобілізації, повернуться до рідних домівок живими і неушкодженими.
12 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 428 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль