Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Колишній очільник Тростянецької РДА добровольцем пішов у зону АТО

Колишній очільник Тростянецької РДА добровольцем пішов у зону АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5353_1234.jpg

Павло Руденко, що донедавна обіймав посаду голови Тростянецької райдержадміністрації, виношував намір піти добровольцем у зону АТО ще в серпні минулого року. Саме тоді на Донбасі уже добряче нанюхався пороху його старший брат Володимир, пише Lada.FM

Сам Павло провідував брата разом з волонтерами Ігором Войтенком, Володимиром Марингосом, Володимиром Драчуком, Тетяною Комар та Юлією Соліною. Писав неодноразово заяви на звільнення з посади колишньому губернатору Анатолію Олійнику, але вони, очевидно, не доходили до Адміністрації Президента.
Зрештою, Павла Ігоровича звільнили. І він вкотре прийшов до райвійськкомату з заявою про добровільний призов на службу. Дев’ятого березня о шостій ранку доброволець Павло Руденко був готовий до відправки в один із Житомирських навчальних центрів.

Несподіванкою для нього стало те, що проводжати до лав Збройних сил України ще затемна прийшли друзі й волонтери „Тростянеччини”. Вони жартома побажали, щоб мирна професія Павла Ігоровича була використана, як зброя, на фронті. Нагадаємо, мобілізований Павло Руденко до того, як заступив на посаду очільника району, займався оцінкою землі. То ж наказ друзів і волонтерів був чітким: оцінити землі зруйнованого Донбасу і повернути їх Україні. А ще земляки побажали Павлу миру і щоб усі, хто призваний за чотирма хвилями мобілізації, повернуться до рідних домівок живими і неушкодженими.
12 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 373 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль