Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Колишній очільник ладижинської депутатської групи регіоналів не вважає ДНР та ЛНР терористичними організаціями

Колишній очільник ладижинської депутатської групи регіоналів не вважає ДНР та ЛНР терористичними організаціями

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2075_shaidyuk.jpg

Як ми вже повідомляли, 30 січня відбулась позачергова 38-ма сесія Ладижинської міської ради.

Враховуючи напружену обстановку в країні, за пропозицією депутата міськради представника ладижинської самооборони Василя Підвашецького, до порядку денного було включене питання про підтримку Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації джерелом агресії та державою агресором, а також визнати так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Коли дійшла черга до голосування депутат Ладижинської міськради Сергій Шайдюк наполіг, щоб зазначене питання було поділене на дві частини – окремо про агресію Росії та окремо про визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

- А як я можу признавати ДНР та ЛНР терористичними організаціями, якщо в мене є дві однокласниці, які проживають в ДНР? – сказав Шайдюк.

Несподівана заява депутата викликала жваве обговорення та шквал обурення з боку присутніх, адже на думку багатьох, саме через самопроголошені республіки сьогодні на Сході іде війна і гинуть люди.

Але, як зазначила Людмила Бучко, кожен має право на свою думку. Тому питання було розділене на дві частини і депутати приймали рішення щодо кожного з них окремо.

Отже, за підтримку рішення ВРУ щодо визнання Російської Федерації джерелом агресії та державою агресором проголосували всі присутні в залі 27 депутатів.

А ось, голосування за визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями набрало лише 25 голосів, бо депутати Марія Касіян та Сергій Шайдюк вирішили утриматися.

Варто нагадати, що Шайдюк Сергій Васильович свого часу очолював депутатську групу Партії Регіонів.
Також, у березні 2014 року, Шайдюк заявив про вихід із депутатської групи «Місто», членом якої він був, та увійшов до новоствореної депутатської групи «Єдність», більшість якої склали колишні регіонали.
30 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 856 Коментарів: 3
Написав: Wanch 31.01.2015 - 09:14
biggrin
"Але, як зазначила Людмила Бучко, кожен має право на свою думку..."
Що ж тут дивного; люди не ховаються за чужі спини
і заслуговують пошани за чесність!
А давайте ще раз по-чесному; ЯКЩО ЗАВТРА ДО ВЛАДИ ПРИЙДУТЬ РЕГІОНАЛИ, ТО ХТОСЬ ІЗ ДЕПУТАТІВ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ
ЗАЛИШИТЬСЯ В ОПОЗИЦІЇ!???

Цікаве питання?
Написав: nina 31.01.2015 - 10:55
Не перей
Написав: lomov 3.02.2015 - 09:51
Здесь два варианта: первый - человек настолько умный, что за одним деревом не видит леса; второй - враг пытается прикрыть свой зад человеческими отношениями.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль