Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Колишній очільник ладижинської депутатської групи регіоналів не вважає ДНР та ЛНР терористичними організаціями

Колишній очільник ладижинської депутатської групи регіоналів не вважає ДНР та ЛНР терористичними організаціями

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2075_shaidyuk.jpg

Як ми вже повідомляли, 30 січня відбулась позачергова 38-ма сесія Ладижинської міської ради.

Враховуючи напружену обстановку в країні, за пропозицією депутата міськради представника ладижинської самооборони Василя Підвашецького, до порядку денного було включене питання про підтримку Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації джерелом агресії та державою агресором, а також визнати так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Коли дійшла черга до голосування депутат Ладижинської міськради Сергій Шайдюк наполіг, щоб зазначене питання було поділене на дві частини – окремо про агресію Росії та окремо про визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

- А як я можу признавати ДНР та ЛНР терористичними організаціями, якщо в мене є дві однокласниці, які проживають в ДНР? – сказав Шайдюк.

Несподівана заява депутата викликала жваве обговорення та шквал обурення з боку присутніх, адже на думку багатьох, саме через самопроголошені республіки сьогодні на Сході іде війна і гинуть люди.

Але, як зазначила Людмила Бучко, кожен має право на свою думку. Тому питання було розділене на дві частини і депутати приймали рішення щодо кожного з них окремо.

Отже, за підтримку рішення ВРУ щодо визнання Російської Федерації джерелом агресії та державою агресором проголосували всі присутні в залі 27 депутатів.

А ось, голосування за визнання «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями набрало лише 25 голосів, бо депутати Марія Касіян та Сергій Шайдюк вирішили утриматися.

Варто нагадати, що Шайдюк Сергій Васильович свого часу очолював депутатську групу Партії Регіонів.
Також, у березні 2014 року, Шайдюк заявив про вихід із депутатської групи «Місто», членом якої він був, та увійшов до новоствореної депутатської групи «Єдність», більшість якої склали колишні регіонали.
30 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 849 Коментарів: 3
Написав: Wanch 31.01.2015 - 09:14
biggrin
"Але, як зазначила Людмила Бучко, кожен має право на свою думку..."
Що ж тут дивного; люди не ховаються за чужі спини
і заслуговують пошани за чесність!
А давайте ще раз по-чесному; ЯКЩО ЗАВТРА ДО ВЛАДИ ПРИЙДУТЬ РЕГІОНАЛИ, ТО ХТОСЬ ІЗ ДЕПУТАТІВ НИНІШНЬОЇ ВЛАДИ
ЗАЛИШИТЬСЯ В ОПОЗИЦІЇ!???

Цікаве питання?
Написав: nina 31.01.2015 - 10:55
Не перей
Написав: lomov 3.02.2015 - 09:51
Здесь два варианта: первый - человек настолько умный, что за одним деревом не видит леса; второй - враг пытается прикрыть свой зад человеческими отношениями.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль