Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Коли в Ладижині будуть безпечні пішохідні переходи?

Коли в Ладижині будуть безпечні пішохідні переходи?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6888_perehid.jpg

Незважаючи на те, що Ладижин з кожним днем стає все красивішим, місто, на жаль, не може похвалитися безпечними пішохідними переходами.
Яскравий приклад – пішохідний перехід від автовокзалу до будинку №5 по вулиці Процишина, який за словами ладижинців є небезпечним для життя, особливо у часи пік.
Зі скаргою на згаданий перехід місцева жителька звернулася у газету «Нове місто».

- Днями вела свою онучку до школи, - пише ладижанка. – Ми з нею йшли з боку автовокзалу. Перед пішохідним переходом, якраз ми ступили на зебру, зупинилася вантажівка. Ми спокійно попрямували через дорогу. Але за мить з-за вантажівки на перехід на величезній швидкості вилетіли «Жигулі». Водій дивом не зачепив дитину!

Подібні випадки в Ладижині непоодинокі. Різке збільшення кількості машин, низька культура водіїв, нехтування правилами дорожнього руху - все це в один момент може призвести до біди.

Нагадаємо, рік тому, на пішохідному переході навпроти Прибережного, під колесами автівки загинув чоловік.

І поки влада засаджує місто клумбами, пішохідні переходи залишаються неврегульованими та небезпечними.
Проблему могли б вирішити лежачі поліцейські. Але чиновники вирішили обмежитись встановленням подібного регулювання руху лише поблизу магазину «Енергетік».
Сподіваємося, що проблеми пішоходів будуть розглянуті депутатами міської ради та безпосередньо міським головою Валерієм Коломєйцевим і врахувавши думку громади вони знайдуть бодай часткове її вирішення.
30 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 603 Коментарів: 2
Partizan
Написав: Partizan 2.12.2014 - 16:27
Я не хочу образити автора статті. Але не можу втриматися і запитати "А автор хоча б тримав в руках "Правила дорожнього руху"? Мене цікавить зміст таких термінів які озвучила авторка як "неврегульовані пішохідні переходи" ( а бувають врегульовані? це які?) та безпечні пішохідні переходи.
Яким чином регулюються пішоходні переходи? На кожному переході поставити ДАЇшника з жезлом? Чи може на кожному переході встановити світлофор? Чи може перед переходом накидати купу цвяхів, щоб автомобілі не заважали людям ходити. Що треба зробити, шановний автор?
Яким чином зробити безпечні пішохідні переходи? Лежачі поліцейські? Біля кожного переходу? Ого. Є приклади в інших містах? Чи може є нормативи такі в Правилах чи інших законодавчих актах. Уявляю, заїджаю в місто Вінниця, наприклад, а там суцільно, штабелями лежать поліцейські. Чому ж не видно в інших містах того що повинно бути, як стверджує автор. Повір, автор, в нашому місті достатньо і переходів і лежачих поліцейських. Чи може потрібно біля кожного переходу збудувати підземний перехід? Так, це буде безпечно.
Згоден, у наших водіїв відсутня або майже відсутня культура. Але культура починається з кожного з нас. Які ми в себе вдома, в себе на кухні, які виховані по відношенню до дітей, батьків, старих, такі будемо і за кермом. І кожному потрібно починати з себе. І пішоходам також потрібна культура поведінки на дорозі. І журналістам спочатку думати, а потім писати.
Надіюсь що автор присвятить ще одну статтю по даному питанню, розшифрує свої терміни. Ну і звичайно з своїми пропозиціями на кшталт: "Як би я була владою міста, то для безпеки пішоходів я зробила б ............................"
Написав: victoria 2.12.2014 - 19:03
Звісно, біля кожного переходу ДАЇшника не поставиш. І зовсім не обов’язково вигадувати велосипед. Лежачі поліцейські – досить дієвий метод. Бо поки ми сперечаємося у кого більш низька культура – у водіїв чи пішоходів, на дорозі гинуть люди. Вважаю, що лежачій поліцейський міг врятувати життя ладижинця, який загинув на пішохідному переході рік тому. Крім того, влада могла б попіклуватися про освітлення пішохідних переходів, щоб їх було помітно здалеку всім учасникам дорожнього руху.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль