Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Кличко оголосив кандидата від Ладижина. Хто він?

Кличко оголосив кандидата від Ладижина. Хто він?

Партія «УДАР» вестиме постійний діалог із суспільством, і одним із прикладів такого діалогу стане оприлюднення списків претендентів на участь у парламентських виборах. Про це заявив лідер партії «УДАР» на прес-конференції в «УНІАН».
http//klichko.org/imglib/_newimage/news/news/12582/00051.jpg
Політик нагадав, що його політична сила однією з перших підписала угоду про співпрацю з рухом “Чесно”, і за цією угодою передає список претендентів на розгляд громадськості.

“Претенденти стануть кандидатами, якщо відповідатимуть критеріям доброчесності, - запевнив Кличко. - Важливо, щоби люди, які йдуть у політику, виправдали довіру. Тому ми запроваджуємо принцип відповідальності і контролю”.

Нижче наводимо список претендентів у кандидати, який партія “УДАР” передає Руху «Чесно» для «фільтрації влади» від Вінницької області:

Округ № 11 Станіславенко Людмила Анатоліївна
Округ № 12 Барчишен Олег Вікторович
Округ № 13 Шинькович Ігор Васильович
Округ № 14 Зелена Катерина Вітославівна
Округ № 15 Брезденюк Олександр Олександрович
Округ № 16 Лосенко Михайло Михайлович
Округ № 17 Кравець Федір Васильович
Округ № 18 Легеза Олег В'ячеславович

Претендентом на місце кандидата від міста Ладижин партії УДАР може стати Кравець Федір Васильович, про особу якого нічого поки що невідомо.

Якщо кандидатура від партії УДАР буде затверджена рухом Чесно. то в Ладижині може бути принаймні 4 кандидати, що ведуть свою передвиборчу кампанію на опозиційній платформі.
15 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 969 Коментарів: 3
Написав: Arhip 15.07.2012 - 12:08
Ці каво, що Шинькович Ігор Васильович очолював молодіжку НДП в свій час, при Кучмі очолював управління преси в області і головував на форумі в 2004 році в області, коли висували Януковича на посаду президента...
Написав: Alex 16.07.2012 - 00:14
Arhip ти помиляєшся. того звати Андрій Шинькович
Написав: Arhip 16.07.2012 - 01:45
Дійсно помилився...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль