Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Кличко оголосив кандидата від Ладижина. Хто він?

Кличко оголосив кандидата від Ладижина. Хто він?

Партія «УДАР» вестиме постійний діалог із суспільством, і одним із прикладів такого діалогу стане оприлюднення списків претендентів на участь у парламентських виборах. Про це заявив лідер партії «УДАР» на прес-конференції в «УНІАН».
http//klichko.org/imglib/_newimage/news/news/12582/00051.jpg
Політик нагадав, що його політична сила однією з перших підписала угоду про співпрацю з рухом “Чесно”, і за цією угодою передає список претендентів на розгляд громадськості.

“Претенденти стануть кандидатами, якщо відповідатимуть критеріям доброчесності, - запевнив Кличко. - Важливо, щоби люди, які йдуть у політику, виправдали довіру. Тому ми запроваджуємо принцип відповідальності і контролю”.

Нижче наводимо список претендентів у кандидати, який партія “УДАР” передає Руху «Чесно» для «фільтрації влади» від Вінницької області:

Округ № 11 Станіславенко Людмила Анатоліївна
Округ № 12 Барчишен Олег Вікторович
Округ № 13 Шинькович Ігор Васильович
Округ № 14 Зелена Катерина Вітославівна
Округ № 15 Брезденюк Олександр Олександрович
Округ № 16 Лосенко Михайло Михайлович
Округ № 17 Кравець Федір Васильович
Округ № 18 Легеза Олег В'ячеславович

Претендентом на місце кандидата від міста Ладижин партії УДАР може стати Кравець Федір Васильович, про особу якого нічого поки що невідомо.

Якщо кандидатура від партії УДАР буде затверджена рухом Чесно. то в Ладижині може бути принаймні 4 кандидати, що ведуть свою передвиборчу кампанію на опозиційній платформі.
15 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 990 Коментарів: 3
Написав: Arhip 15.07.2012 - 12:08
Ці каво, що Шинькович Ігор Васильович очолював молодіжку НДП в свій час, при Кучмі очолював управління преси в області і головував на форумі в 2004 році в області, коли висували Януковича на посаду президента...
Написав: Alex 16.07.2012 - 00:14
Arhip ти помиляєшся. того звати Андрій Шинькович
Написав: Arhip 16.07.2012 - 01:45
Дійсно помилився...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль