Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Кількість вінничан бажаючих оформити закордонний паспорт збільшилася в рази

Кількість вінничан бажаючих оформити закордонний паспорт збільшилася в рази

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/81_0.jpg

На Вінниччині у минулому році звернулось на 15 тисяч більше бажаючих отримати закордонний паспорт ніж у 2014
8 лютого, на апаратній нараді в облдержадміністрації начальник Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко проінформував про результати роботи управління за 2015 рік, повідомляють в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


За словами посадовця, управління державної міграційної служби України у Вінницькій області має 32 територіальних підрозділи, які розміщені в кожному районі області, з них 3 підрозділи в м.Вінниця. Також налічується 11 структурних підрозділів управління, що мають 168 штатних одиниць (150 – державних службовців) 55 з них – співробітники управління. Навантаження на 1-го співробітника – 9520 громадян.

В Вінницькій області у 2015 році видано 15599 паспортів громадянина України після досягнення 16-го віку, 78401 особі здійснено реєстрацію місця проживання, 49912 осіб знято з реєстрації обліку проживання. Цього року спостерігається тенденція збільшення звернень щодо реєстрації та зняття з реєстраційного обліку громадян України.

«В області функціонує – 14 станцій ВІС (Відомча інформаційна система) на 19 робочих місць, у яких громадяни області мають змогу подати документи на оформлення та виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також вказані станції мають змогу оформляти паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки. У 2015 році на 15 тис. звернень громадян більше ніж у 2014 з питання оформлення замовлень на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон», - наголосив Борис Наливайко.
8 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 312 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль