Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Кількість вінничан бажаючих оформити закордонний паспорт збільшилася в рази

Кількість вінничан бажаючих оформити закордонний паспорт збільшилася в рази

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/81_0.jpg

На Вінниччині у минулому році звернулось на 15 тисяч більше бажаючих отримати закордонний паспорт ніж у 2014
8 лютого, на апаратній нараді в облдержадміністрації начальник Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко проінформував про результати роботи управління за 2015 рік, повідомляють в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


За словами посадовця, управління державної міграційної служби України у Вінницькій області має 32 територіальних підрозділи, які розміщені в кожному районі області, з них 3 підрозділи в м.Вінниця. Також налічується 11 структурних підрозділів управління, що мають 168 штатних одиниць (150 – державних службовців) 55 з них – співробітники управління. Навантаження на 1-го співробітника – 9520 громадян.

В Вінницькій області у 2015 році видано 15599 паспортів громадянина України після досягнення 16-го віку, 78401 особі здійснено реєстрацію місця проживання, 49912 осіб знято з реєстрації обліку проживання. Цього року спостерігається тенденція збільшення звернень щодо реєстрації та зняття з реєстраційного обліку громадян України.

«В області функціонує – 14 станцій ВІС (Відомча інформаційна система) на 19 робочих місць, у яких громадяни області мають змогу подати документи на оформлення та виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також вказані станції мають змогу оформляти паспорт громадянина України у вигляді ІD-картки. У 2015 році на 15 тис. звернень громадян більше ніж у 2014 з питання оформлення замовлень на виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон», - наголосив Борис Наливайко.
8 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 322 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль