Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Київстар підключив до 3G Ладижин та низку населених пунктів

Київстар підключив до 3G Ладижин та низку населених пунктів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5938_images.png

Днями до 3G-мережі Київстар підключилось ще декілька населених пунктів Вінницької області серед яких Ладижин, Губник та Лукашівка. Загалом на Вінниччині мережею нового покоління вже користуються мешканці майже сотні населених пунктів, повідомляють у прес-службі компанії.

Київстар продовжує активне будівництво мереж нового покоління мобільного зв'язку. Так, на сьогодні послуги якісного 3G-інтернету від національного телеком-оператора на Вінниччині доступні майже у сотні населених пунктів. Також, ще в 20 населених пунктах Вінницької області «Київстар» проводить тестування зв’язку третього покоління. А це означає, що незабаром і ці містечка, селища та села приєднаються до мережі швидкого мобільного інтернету.

Разом із будівництвом мереж нового покоління Київстар здійснює повну модернізацію наявного обладнання на базі новітнього технологічного рішення SingleRAN, що підтримує більш високі стандарти: 4G/LTE. У результаті буде покращена якість телекомунікаційних послуг і розширені можливості мережі, а клієнти Київстар зможуть насолодитися високою якістю голосових послуг і стабільною, високою швидкістю передачі даних.

Щодня до послуг за технологією 3G Київстар приєднуються нові міста та селища. У сотнях населених пунктів країни в даний час проводиться налаштування вже побудованих мереж 3G для якнайшвидших комерційних запусків. Територія дії мережі 3G Київстар уже охоплює понад 1700 населених пунктів, де проживає 43% населення країни.


14 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 489 Коментарів: 4
Написав: nozen2303 14.07.2016 - 23:19
КС сначала бы разобрался с покрытием на ТЭС...
Написав: lol 15.07.2016 - 08:21
А что там разбираться ? оборудование отключено, ремонт не возможен.
Написав: 12qwas 15.07.2016 - 10:42
почему не возможен ?
Написав: lol 15.07.2016 - 10:49
12qwas, Вот, как раз КС и спросите biggrin Водафон своё починили оперативно.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль