Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Керівникам ладижинських комунальних підприємств збільшать зарплатню?

Керівникам ладижинських комунальних підприємств збільшать зарплатню?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0542_grosh.jpg

Керівники комунальних підприємств Вінницької області отримають надбавки до посадового окладу. Таке рішення депутати облради прийняли під час останньої сесії.


Додаткові нарахування, а саме надбавки до посадового окладу, отримають керівники комунальних підприємств Вінницької області. Таке рішення депутати Вінницької обласної ради прийняли на останній сесії, яка відбулась 24 червня, пише VINNITSA LIFE

«Встановити надбавки до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області з 1 січня 2015 року на поточний рік», - йдеться у рішенні.

Загалом щомісячну надбавку отримають 54 керівники і переважно у розмірі 50%, 15 з яких – 40%, і один – 15%. Основною причиною збільшення окладу, як пояснили депутати, є мала заробітна плата керівників, яка у середньому становить 2 тисячі 200 грн.

Цікаво, що на попередній сесії ВОР депутати не «протягнули» грошові надбавки, пояснивши, що у країні «важкі воєнні часи». Тож у літні відпустки вони підуть з нарахуваннями за попередні місяці починаючи з січня.

4 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 390 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль