Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Керівникам ладижинських комунальних підприємств збільшать зарплатню?

Керівникам ладижинських комунальних підприємств збільшать зарплатню?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0542_grosh.jpg

Керівники комунальних підприємств Вінницької області отримають надбавки до посадового окладу. Таке рішення депутати облради прийняли під час останньої сесії.


Додаткові нарахування, а саме надбавки до посадового окладу, отримають керівники комунальних підприємств Вінницької області. Таке рішення депутати Вінницької обласної ради прийняли на останній сесії, яка відбулась 24 червня, пише VINNITSA LIFE

«Встановити надбавки до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області з 1 січня 2015 року на поточний рік», - йдеться у рішенні.

Загалом щомісячну надбавку отримають 54 керівники і переважно у розмірі 50%, 15 з яких – 40%, і один – 15%. Основною причиною збільшення окладу, як пояснили депутати, є мала заробітна плата керівників, яка у середньому становить 2 тисячі 200 грн.

Цікаво, що на попередній сесії ВОР депутати не «протягнули» грошові надбавки, пояснивши, що у країні «важкі воєнні часи». Тож у літні відпустки вони підуть з нарахуваннями за попередні місяці починаючи з січня.

4 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 408 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль