Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Іспанський волонтер з ладижинським корінням став посланцем української діаспори

Іспанський волонтер з ладижинським корінням став посланцем української діаспори

Нещодавно до штабу самооборони міста Ладижина завітав колишній мешканець нашого міста Василь, який вже близько 16 років проживає в Іспанії у місті Барселона. Приїхав пан Василь на батьківщину не просто так. Він, разом зі своїми товаришами-однодумцями, подолав тисячі кілометрів, щоб допомогти українцям протистояти ворогові.

Як розповів волонтер, іспанці з українським корінням переймаються подіями в Україні і готові вносити свій вклад у збереження цілісності і незалежності нашої держави.
Зокрема, восьмеро іспанських волонтерів пригнали до України чотири пересувних мобільних госпіталі, які рятуватимуть життя українським бійцям у зоні АТО.

Купила машини швидкої допомоги та вщент заповнила її допомогою для наших бійців українська громада з міста Павіа під Міланом. Перед відправкою до України машини були освячені представниками релігійних організацій.

На фото українська діаспора, яка незважаючи на відстань що нас розділяє, разом з нами і думками і ділом.

6347_dsc02230.jpg (118.21 Kb)9736_dsc022311.jpg (122.58 Kb)6022_dsc02234.jpg (81.58 Kb)
10 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 550 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль