Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Іспанський волонтер з ладижинським корінням став посланцем української діаспори

Іспанський волонтер з ладижинським корінням став посланцем української діаспори

Нещодавно до штабу самооборони міста Ладижина завітав колишній мешканець нашого міста Василь, який вже близько 16 років проживає в Іспанії у місті Барселона. Приїхав пан Василь на батьківщину не просто так. Він, разом зі своїми товаришами-однодумцями, подолав тисячі кілометрів, щоб допомогти українцям протистояти ворогові.

Як розповів волонтер, іспанці з українським корінням переймаються подіями в Україні і готові вносити свій вклад у збереження цілісності і незалежності нашої держави.
Зокрема, восьмеро іспанських волонтерів пригнали до України чотири пересувних мобільних госпіталі, які рятуватимуть життя українським бійцям у зоні АТО.

Купила машини швидкої допомоги та вщент заповнила її допомогою для наших бійців українська громада з міста Павіа під Міланом. Перед відправкою до України машини були освячені представниками релігійних організацій.

На фото українська діаспора, яка незважаючи на відстань що нас розділяє, разом з нами і думками і ділом.

6347_dsc02230.jpg (118.21 Kb)9736_dsc022311.jpg (122.58 Kb)6022_dsc02234.jpg (81.58 Kb)
10 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 608 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль