Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Інновація від «Народної самооборони» - полум’ягасник виготовлений власними силами

Інновація від «Народної самооборони» - полум’ягасник виготовлений власними силами

Умільці «Народної самооборони» міста Ладижина, на прохання бійців АТО, розробили та виготовили полум’ягасник

«Народна самооборона» міста Ладижина робить все можливе для підтримки українських військових на Східному фронті країни. Волонтери виконують запити наших хлопців, закуповуючи те чи інше замовлення бійців, перевозять посилки від їх сімей.

Крім того, за допомогою небайдужих містян, самооборонівці розробляють та виготовляють необхідні речі для наших вояків. (До речі, із видами сучасних пневмотичних пістолетів можна ознайомитись на сайті самый мощный пневматический пистолет)

Так, бійці отримали цієї та минулої зими маскувальні костюми, розроблені самообороною та пошиті майстринями міста Ладижина. Члени самооборони розробили міні-буржуйки, які стали в нагоді нашим землякам минулої зими.

І ось, тепер, інновація від самооборони – ПОЛУМ’ЯГАСНИК, який розробили та виготовили власноруч самооборонівці Микола та Генадій.

Бійці постіно звертаються до "Народної самооборони» за ним. На ринку полум’ягасник коштує більше тисячі гривень.

Тож , самооборонівці вирішили своїми силами та вмінням виготовити цю необхідну річ!

Крім того, на прохання бійців був освоєний випуск нової продукції -"Кішка для зняття розтяжок". Дана "кішка" незамінна для развідгруп, штурмових груп на ін..

З її допомогою можна знімати розтяжки без ризику для життя бійця, тобто перед тим, як пройти, або проповзти по полю де є ймовірність установок розтяжок (гранат або іншого фугасу з спусковим механізмом приводиться в рух від натягнутої мотузки або дроту і т.д. ).

Під зняттям мається на увазі або виявлення розтяжки, або її підрив на відносно безпечнії дистанції.

ГФ «Народна самооборона» співпрацює зі МНВЦ «Спадщина». Працівники та вихованці якої, допомагають своїми силами та своєю майстерністю. Пролум’ягасники та «кішки» передані бійцям на АТО.
Такий вклад робить ГФ «Народна самооборона» міста Ладижна у спільній боротьбі з ворогом і буде робити все необхідне для перемоги.

6042_20160205184447.jpg (36.88 Kb)7909_20160205184511.jpg (42.31 Kb)1964_20160205190710.jpg (50.08 Kb)
10 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 390 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль