Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Інновація від «Народної самооборони» - полум’ягасник виготовлений власними силами

Інновація від «Народної самооборони» - полум’ягасник виготовлений власними силами

Умільці «Народної самооборони» міста Ладижина, на прохання бійців АТО, розробили та виготовили полум’ягасник

«Народна самооборона» міста Ладижина робить все можливе для підтримки українських військових на Східному фронті країни. Волонтери виконують запити наших хлопців, закуповуючи те чи інше замовлення бійців, перевозять посилки від їх сімей.

Крім того, за допомогою небайдужих містян, самооборонівці розробляють та виготовляють необхідні речі для наших вояків. (До речі, із видами сучасних пневмотичних пістолетів можна ознайомитись на сайті самый мощный пневматический пистолет)

Так, бійці отримали цієї та минулої зими маскувальні костюми, розроблені самообороною та пошиті майстринями міста Ладижина. Члени самооборони розробили міні-буржуйки, які стали в нагоді нашим землякам минулої зими.

І ось, тепер, інновація від самооборони – ПОЛУМ’ЯГАСНИК, який розробили та виготовили власноруч самооборонівці Микола та Генадій.

Бійці постіно звертаються до "Народної самооборони» за ним. На ринку полум’ягасник коштує більше тисячі гривень.

Тож , самооборонівці вирішили своїми силами та вмінням виготовити цю необхідну річ!

Крім того, на прохання бійців був освоєний випуск нової продукції -"Кішка для зняття розтяжок". Дана "кішка" незамінна для развідгруп, штурмових груп на ін..

З її допомогою можна знімати розтяжки без ризику для життя бійця, тобто перед тим, як пройти, або проповзти по полю де є ймовірність установок розтяжок (гранат або іншого фугасу з спусковим механізмом приводиться в рух від натягнутої мотузки або дроту і т.д. ).

Під зняттям мається на увазі або виявлення розтяжки, або її підрив на відносно безпечнії дистанції.

ГФ «Народна самооборона» співпрацює зі МНВЦ «Спадщина». Працівники та вихованці якої, допомагають своїми силами та своєю майстерністю. Пролум’ягасники та «кішки» передані бійцям на АТО.
Такий вклад робить ГФ «Народна самооборона» міста Ладижна у спільній боротьбі з ворогом і буде робити все необхідне для перемоги.

6042_20160205184447.jpg (36.88 Kb)7909_20160205184511.jpg (42.31 Kb)1964_20160205190710.jpg (50.08 Kb)
10 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 456 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль