Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Хто з вінничанок може потрапити під мобілізацію?

Хто з вінничанок може потрапити під мобілізацію?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2412_vvv.jpg

Під четверту хвилю мобілізації, яку проведуть цього року у три етапи, можуть потрапити жінки з відповідною військовою спеціальністю і належним станом здоров’я.

Про це під час брифінгу зазначив речник АТО Андрій Лисенко, передає УНН.

Перш за все, мобілізація стосується чоловіків. Але якщо є жінки, які мають відповідну спеціальність, і є необхідність їх залучення, і вони підходять за станом здоров’я, то вони, дійсно, можуть бути призвані або з ними може бути заключний контракт. Вони пройдуть донавчання в спеціальних таборах і будуть направлені для виконання бойових завдань, - розповів А.Лисенко.

Він також уточнив, які саме завдання виконуватимуть жінки на Донбасі.

Бойові завдання – це не тільки з автоматом, це і установлення зв’язку, і виконання тих же медичних операцій, і обслуговування наших хворих і все інше в польових шпиталях. Тобто прийняття, доставка, - зазначив речник АТО.
17 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 465 Коментарів: 1
Написав: antimaydan 19.01.2015 - 15:52
Дівчата та жінки, "легкої поведінки" !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль