Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Хто з вінничанок може потрапити під мобілізацію?

Хто з вінничанок може потрапити під мобілізацію?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2412_vvv.jpg

Під четверту хвилю мобілізації, яку проведуть цього року у три етапи, можуть потрапити жінки з відповідною військовою спеціальністю і належним станом здоров’я.

Про це під час брифінгу зазначив речник АТО Андрій Лисенко, передає УНН.

Перш за все, мобілізація стосується чоловіків. Але якщо є жінки, які мають відповідну спеціальність, і є необхідність їх залучення, і вони підходять за станом здоров’я, то вони, дійсно, можуть бути призвані або з ними може бути заключний контракт. Вони пройдуть донавчання в спеціальних таборах і будуть направлені для виконання бойових завдань, - розповів А.Лисенко.

Він також уточнив, які саме завдання виконуватимуть жінки на Донбасі.

Бойові завдання – це не тільки з автоматом, це і установлення зв’язку, і виконання тих же медичних операцій, і обслуговування наших хворих і все інше в польових шпиталях. Тобто прийняття, доставка, - зазначив речник АТО.
17 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 401 Коментарів: 1
Написав: antimaydan 19.01.2015 - 15:52
Дівчата та жінки, "легкої поведінки" !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль