Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Хто з вінничанок може потрапити під мобілізацію?

Хто з вінничанок може потрапити під мобілізацію?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2412_vvv.jpg

Під четверту хвилю мобілізації, яку проведуть цього року у три етапи, можуть потрапити жінки з відповідною військовою спеціальністю і належним станом здоров’я.

Про це під час брифінгу зазначив речник АТО Андрій Лисенко, передає УНН.

Перш за все, мобілізація стосується чоловіків. Але якщо є жінки, які мають відповідну спеціальність, і є необхідність їх залучення, і вони підходять за станом здоров’я, то вони, дійсно, можуть бути призвані або з ними може бути заключний контракт. Вони пройдуть донавчання в спеціальних таборах і будуть направлені для виконання бойових завдань, - розповів А.Лисенко.

Він також уточнив, які саме завдання виконуватимуть жінки на Донбасі.

Бойові завдання – це не тільки з автоматом, це і установлення зв’язку, і виконання тих же медичних операцій, і обслуговування наших хворих і все інше в польових шпиталях. Тобто прийняття, доставка, - зазначив речник АТО.
17 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 459 Коментарів: 1
Написав: antimaydan 19.01.2015 - 15:52
Дівчата та жінки, "легкої поведінки" !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль