Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Губернатор Вінниччини відвідав Нашу Рябу

Губернатор Вінниччини відвідав Нашу Рябу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6712_oliinik.jpg

У рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації Анатолій Олійник відвідав ТОВ «Вінницька птахофабрика». Керівник краю оглянув потужності виробництва філії «Переробний комплекс», поспілкувався з працівниками та керівником підприємства, повідомляє Вінницька ОДА

Як розповів виконавчий директор ТОВ «Вінницька птахофабрика» Ігор Лещенко,
підприємство, яке почали будувати у 2010 році, нині вийшло на повну потужність.

«План виконуємо - 220 тисяч тонн курячого м’яса. Нині за масштабами виробництва курятини наше підприємство найбільше в Україні та в Європі. В 2015 році починаємо будувати наступну чергу заводу. До 2018 року – це буде найбільшим підприємством у світ. Сьогодні першість займає Саудівська Аравія. На даний час на ТОВ «Вінницька птахофабрика» працює понад 4 тисячі осіб, як з м. Ладижин, так із найближчих сіл» - зазначив Ігор Лещенко.

Підсумовуючи побачене голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що підприємство не лише виготовляє конкурентоспроможну продукцію, що дозволяє мати велику клієнтську мережу в України та світі, але й соціально відповідально ставиться до проблем міста та регіону, по-європейські опікується своїми працівниками.

«ТОВ «Вінницьку птахофабрику» сьогодні можна вважати еталоном щодо сплати податків, по виконанню взятих на себе зобов’язань та дотримання соціального пакету для співробітників. Все, що вони започаткували та обіцяли на початку 2014 року виконано в повній мірі. Тому владі на місцях потрібно робити все можливе, аби не заважати, а допомагати бізнесу та таким проектам. Адже такі підприємства є бюджетоутворюючими, до того ж активно беруть участь в житті місцевих громад та організацій. Зокрема, «Вінницька птахофабрика» традиційно надає благодійні та спонсорські внески як на одноразові проекти, так і на ті, що діють на постійній основі. В цьому році на благодійність Вінницька птахофабрика виділила понад 6 млн. грн.» – наголосив Анатолій Олійник.

При цьому голова облдержадміністрації Анатолій Олійник підкреслив, що в рамках даного візиту, було досягнуто домовленості про фінансову допомогу товариства з обмеженою відповідальність «Вінницька птахофабрика» на відновлення військового містечка, що в м. Гайсин.
24 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 666 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 24.12.2014 - 22:11
Какая классная ,,компания,, .слов нет...Кормят курятиной Рашу..Крымский филиал уже русский!!! Курооборона даже создана для защиты олигархических интересов ...Воруют у рабочих ежемесячно 2 млн,грн.Бюджет Украины недополучает 1 млн.грн. Так держать "НОВЫЕ ОЛИГАРХИ" !!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль