Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Губернатор Вінниччини відвідав Нашу Рябу

Губернатор Вінниччини відвідав Нашу Рябу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6712_oliinik.jpg

У рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації Анатолій Олійник відвідав ТОВ «Вінницька птахофабрика». Керівник краю оглянув потужності виробництва філії «Переробний комплекс», поспілкувався з працівниками та керівником підприємства, повідомляє Вінницька ОДА

Як розповів виконавчий директор ТОВ «Вінницька птахофабрика» Ігор Лещенко,
підприємство, яке почали будувати у 2010 році, нині вийшло на повну потужність.

«План виконуємо - 220 тисяч тонн курячого м’яса. Нині за масштабами виробництва курятини наше підприємство найбільше в Україні та в Європі. В 2015 році починаємо будувати наступну чергу заводу. До 2018 року – це буде найбільшим підприємством у світ. Сьогодні першість займає Саудівська Аравія. На даний час на ТОВ «Вінницька птахофабрика» працює понад 4 тисячі осіб, як з м. Ладижин, так із найближчих сіл» - зазначив Ігор Лещенко.

Підсумовуючи побачене голова облдержадміністрації Анатолій Олійник зазначив, що підприємство не лише виготовляє конкурентоспроможну продукцію, що дозволяє мати велику клієнтську мережу в України та світі, але й соціально відповідально ставиться до проблем міста та регіону, по-європейські опікується своїми працівниками.

«ТОВ «Вінницьку птахофабрику» сьогодні можна вважати еталоном щодо сплати податків, по виконанню взятих на себе зобов’язань та дотримання соціального пакету для співробітників. Все, що вони започаткували та обіцяли на початку 2014 року виконано в повній мірі. Тому владі на місцях потрібно робити все можливе, аби не заважати, а допомагати бізнесу та таким проектам. Адже такі підприємства є бюджетоутворюючими, до того ж активно беруть участь в житті місцевих громад та організацій. Зокрема, «Вінницька птахофабрика» традиційно надає благодійні та спонсорські внески як на одноразові проекти, так і на ті, що діють на постійній основі. В цьому році на благодійність Вінницька птахофабрика виділила понад 6 млн. грн.» – наголосив Анатолій Олійник.

При цьому голова облдержадміністрації Анатолій Олійник підкреслив, що в рамках даного візиту, було досягнуто домовленості про фінансову допомогу товариства з обмеженою відповідальність «Вінницька птахофабрика» на відновлення військового містечка, що в м. Гайсин.
24 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 656 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 24.12.2014 - 22:11
Какая классная ,,компания,, .слов нет...Кормят курятиной Рашу..Крымский филиал уже русский!!! Курооборона даже создана для защиты олигархических интересов ...Воруют у рабочих ежемесячно 2 млн,грн.Бюджет Украины недополучает 1 млн.грн. Так держать "НОВЫЕ ОЛИГАРХИ" !!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль