Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Грудневу сесію Ладижинської міськради перенесли ближче до Нового року

Грудневу сесію Ладижинської міськради перенесли ближче до Нового року

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1018_8965_0541_mr.jpg

Пленарне засідання чергової 2-ї сесії Ладижинської міської ради 7-го скликання перенесено на 29 грудня 2015 року.
Попередньо анонсувалось, що засідання відбудеться у п’ятницю 25 грудня. Чим саме продиктовано рішення перенести сесію на інший день додатково не повідомлялось.

Отже,

29 грудня, о 10.00, в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради, по вулиці П.Кравчика, 4, відбудеться пленарне засідання чергової 2-ї сесії Ладижинської міської ради 7-го скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження «Програми економічного і соціального розвитку м.Ладижина на 2016 рік».

2. Про міський бюджет на 2016 рік.

3. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

4. Про затвердження міської цільової соціальної програми «Молодь Ладижина».

5. Земельні питання та інші.

Запрошуються депутати міської ради, керівники підприємств, бюджетних установ та громадських організацій міста згідно зі списком запрошених.

21 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 428 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль