Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Економіка Громадськість Ладижина виступила за передачу в комунальну власність спиртзаводу та Ладижинської ГЕС

Громадськість Ладижина виступила за передачу в комунальну власність спиртзаводу та Ладижинської ГЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/decentr.jpg
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» виступила проти приватизації державного сектору економіки міста Ладижин, а також буде на вищому рівні добиватись при проведенні децентралізації передачі частки загальнодержавної власності у власність громади міста.

Заяву з цього приводу було розміщено в офіційному блозі Ладижинської громадської ради.

Громадські активісти вважають, що в сьогоднішніх умовах, коли в економіці України відбувається спад, а підприємства державного сектору економіки фактично знецінені, приватизація цих підприємств буде злочинною, а тому її слід зупинити.
На прикладі Ладижина це стосується дочірнього підприємства «Екстра» (спиртзавод), яке працює на медичну галузь України, де 100% належить державі та Ладижинської ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго», де державі належить 29, 837%.

Аналізуючи екологічну шкоду від діяльності спиртзаводу громадські активісти виступають проти приватизації спиртзаводу та вважають, що його слід передати в комунальну власність громади міста Ладижин, що дасть можливість отримати додаткові кошти в місцевий бюджет, а також допоможе вирішити екологічні проблеми підприємства, позаяк громада міста буде контролювати роботу ДП «Екстра». Але такий варіант буде неможливий, якщо місцева влада Ладижина не полишить планів закрити це підприємство.

«Але такий варіант аж ніяк не буде можливий без зміни злочинної позиції місцевої влади міста Ладижин, яка вирішила вирішити проблеми шляхом ліквідації цього підприємства, що є неприпустимим, непрофесійним та абсолютно неприйнятним варіантом, тому закликаємо міського голову міста Ладижин та свою команду змінити свою позицію та проаналізувати нашу пропозицію, в першу чергу економічно»- йдеться про це в заяві.

Крім того, Ладижинська громадська рада виступає проти продажу 29, 937% частки в ДТЕК Західенерго, що належить державі та будуть добиватись передачі Ладижинської ГЕС в комунальну власність територіальної громади відповідно до цієї частки.

Ситуація з підвищенням комунальних тарифів показала, що передача в приватні руки енергетичної галузі та вплив енергетичних монополій за встановленням комунальних тарифів призвела до того, що держава позбавлена важелів пливу за цілим колом питань. Практика показує, що робота таких бюджетоутворюючих підприємств, як Ладижинська ТЕС, прямо пов’язана з життям всієї територіальної громади міста, а тому територіальна громада повинна мати певний обсяг повноважень на прийняття окремих рішень такими підприємствами, що стосуються життєдіяльності міста. Для прикладу можна згадати сьогоднішню ситуацію, коли внаслідок заборгованості Енергоринку перед ДТЕК Західенерго може зупинитись Ладижинська ТЕС, а бюджетна сфера міста може опинитись на межі бюджетного колапсу», - мотивовано в заяві така ініціатива.

Громадськість вважає, що територіальна громада міста Ладижин повинна мати можливість впливати на рішення і роботу Ладижинської ТЕС через надання можливості здійснення контролю даного підприємства, включення представників громади до спостережних та контролюючих органів даного підприємства. Згадуєтсья в заяві і тема децентралізації та нової економічної моделі економіки міста:

«Обіцяна децентралізація повинна супроводжуватись також формуванням нової економічної моделі нашої держави та передачею на місця громадам не тільки повноважень щодо прийняття адміністративних рішень, а і передачею частки загальнодержавного майна громадам. Без цього реформа місцевого самоврядування буде неповною та викривленою».

Автори ініціативи також сподіваються на підтримку міським головою Валерієм Коломєйцевим та його командою своїх пропозицій та готові об’єднати свої зусилля задля розвитку громади міста Ладижин.
31 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 936 Коментарів: 6
Написав: annamaria 1.04.2015 - 08:20
Щось шановний автор плутає ГЕС та ТЕС. Це свідчить або про некомпетентність або про абсолютний, вибачте, пофігізм. Що "ТЕС", що "ГЕС" - яка влачне різниця? Аби пошвидше матреіал "накатати" і кинути на сайт, нехай громадськість гризню почне.А те, що працівники можуть залишитися без зарплати, хіба це когоь хвилює?
Написав: OstapBender 1.04.2015 - 10:26
annamaria, працівники і так без зарплати будуть. Вибачайте, Ринат літак новий купив.
Написав: Arhip 1.04.2015 - 19:27
Ніхто нічого не плутає. Йшла мова саме про ГЕС.
Написав: piatkovskiy 1.04.2015 - 20:42
Скакодуб обязан удалять комменты, как сепаратистов, так и бандеровцев-фашистов,иначе наше государство скотится до уровня отсталых африканских стран.
Любой имеющий ум житель города должен переживать за наш город и его будущее. Переход предприятий в собственность громады---это очень важное дело, вложенные средства оправдаются занятостью населения, отчислением налогов и решением экологических проблем.
Здесь, я, Скакодуба полностью поддерживаю, тем более, что у меня создается мнение, что он находится на пути просветления.
Написав: lomov 2.04.2015 - 13:26
Згідно нового закону про місцеві вибори особам, які перебували на посаді два строки, буде заборонено балатуватися на нових виборах. Бажаю успіхів попо лизам, які будуть піддані тотальній перевірці після приходу нового міського голови.
Написав: La-la-La-la 2.04.2015 - 16:35
lomov, НО ЕЩЕ 50 МИЛЛИОНОВ ГРИВЕНЬ НЕ ОСВОЕННО В ПАРК!
Как быть! Что делать! Нужно успеть все спустить!
Шеф УСЕ ПРОПАЛО!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль