Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Економіка Громадськість Ладижина виступила за передачу в комунальну власність спиртзаводу та Ладижинської ГЕС

Громадськість Ладижина виступила за передачу в комунальну власність спиртзаводу та Ладижинської ГЕС

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/decentr.jpg
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» виступила проти приватизації державного сектору економіки міста Ладижин, а також буде на вищому рівні добиватись при проведенні децентралізації передачі частки загальнодержавної власності у власність громади міста.

Заяву з цього приводу було розміщено в офіційному блозі Ладижинської громадської ради.

Громадські активісти вважають, що в сьогоднішніх умовах, коли в економіці України відбувається спад, а підприємства державного сектору економіки фактично знецінені, приватизація цих підприємств буде злочинною, а тому її слід зупинити.
На прикладі Ладижина це стосується дочірнього підприємства «Екстра» (спиртзавод), яке працює на медичну галузь України, де 100% належить державі та Ладижинської ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго», де державі належить 29, 837%.

Аналізуючи екологічну шкоду від діяльності спиртзаводу громадські активісти виступають проти приватизації спиртзаводу та вважають, що його слід передати в комунальну власність громади міста Ладижин, що дасть можливість отримати додаткові кошти в місцевий бюджет, а також допоможе вирішити екологічні проблеми підприємства, позаяк громада міста буде контролювати роботу ДП «Екстра». Але такий варіант буде неможливий, якщо місцева влада Ладижина не полишить планів закрити це підприємство.

«Але такий варіант аж ніяк не буде можливий без зміни злочинної позиції місцевої влади міста Ладижин, яка вирішила вирішити проблеми шляхом ліквідації цього підприємства, що є неприпустимим, непрофесійним та абсолютно неприйнятним варіантом, тому закликаємо міського голову міста Ладижин та свою команду змінити свою позицію та проаналізувати нашу пропозицію, в першу чергу економічно»- йдеться про це в заяві.

Крім того, Ладижинська громадська рада виступає проти продажу 29, 937% частки в ДТЕК Західенерго, що належить державі та будуть добиватись передачі Ладижинської ГЕС в комунальну власність територіальної громади відповідно до цієї частки.

Ситуація з підвищенням комунальних тарифів показала, що передача в приватні руки енергетичної галузі та вплив енергетичних монополій за встановленням комунальних тарифів призвела до того, що держава позбавлена важелів пливу за цілим колом питань. Практика показує, що робота таких бюджетоутворюючих підприємств, як Ладижинська ТЕС, прямо пов’язана з життям всієї територіальної громади міста, а тому територіальна громада повинна мати певний обсяг повноважень на прийняття окремих рішень такими підприємствами, що стосуються життєдіяльності міста. Для прикладу можна згадати сьогоднішню ситуацію, коли внаслідок заборгованості Енергоринку перед ДТЕК Західенерго може зупинитись Ладижинська ТЕС, а бюджетна сфера міста може опинитись на межі бюджетного колапсу», - мотивовано в заяві така ініціатива.

Громадськість вважає, що територіальна громада міста Ладижин повинна мати можливість впливати на рішення і роботу Ладижинської ТЕС через надання можливості здійснення контролю даного підприємства, включення представників громади до спостережних та контролюючих органів даного підприємства. Згадуєтсья в заяві і тема децентралізації та нової економічної моделі економіки міста:

«Обіцяна децентралізація повинна супроводжуватись також формуванням нової економічної моделі нашої держави та передачею на місця громадам не тільки повноважень щодо прийняття адміністративних рішень, а і передачею частки загальнодержавного майна громадам. Без цього реформа місцевого самоврядування буде неповною та викривленою».

Автори ініціативи також сподіваються на підтримку міським головою Валерієм Коломєйцевим та його командою своїх пропозицій та готові об’єднати свої зусилля задля розвитку громади міста Ладижин.
31 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 951 Коментарів: 6
Написав: annamaria 1.04.2015 - 08:20
Щось шановний автор плутає ГЕС та ТЕС. Це свідчить або про некомпетентність або про абсолютний, вибачте, пофігізм. Що "ТЕС", що "ГЕС" - яка влачне різниця? Аби пошвидше матреіал "накатати" і кинути на сайт, нехай громадськість гризню почне.А те, що працівники можуть залишитися без зарплати, хіба це когоь хвилює?
Написав: OstapBender 1.04.2015 - 10:26
annamaria, працівники і так без зарплати будуть. Вибачайте, Ринат літак новий купив.
Написав: Arhip 1.04.2015 - 19:27
Ніхто нічого не плутає. Йшла мова саме про ГЕС.
Написав: piatkovskiy 1.04.2015 - 20:42
Скакодуб обязан удалять комменты, как сепаратистов, так и бандеровцев-фашистов,иначе наше государство скотится до уровня отсталых африканских стран.
Любой имеющий ум житель города должен переживать за наш город и его будущее. Переход предприятий в собственность громады---это очень важное дело, вложенные средства оправдаются занятостью населения, отчислением налогов и решением экологических проблем.
Здесь, я, Скакодуба полностью поддерживаю, тем более, что у меня создается мнение, что он находится на пути просветления.
Написав: lomov 2.04.2015 - 13:26
Згідно нового закону про місцеві вибори особам, які перебували на посаді два строки, буде заборонено балатуватися на нових виборах. Бажаю успіхів попо лизам, які будуть піддані тотальній перевірці після приходу нового міського голови.
Написав: La-la-La-la 2.04.2015 - 16:35
lomov, НО ЕЩЕ 50 МИЛЛИОНОВ ГРИВЕНЬ НЕ ОСВОЕННО В ПАРК!
Как быть! Что делать! Нужно успеть все спустить!
Шеф УСЕ ПРОПАЛО!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль