Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Топ-5 Громадські активісти Ладижина взяли участь у екологічному форумі організованому норвезською організацією "Біллона"

Громадські активісти Ладижина взяли участь у екологічному форумі організованому норвезською організацією "Біллона"

У четвер, 25 червня, у Києві відбувся екологічний форум «Енергетичний і Кліматичний діалог».

25 червня у стінах столичного готелю «Русь» зібралися активісти-екологи, представники громадських організацій, серед яких були активісти ГО «Ладижинська громадська рада» а також фахівці з природоохоронних структур країни.

Екологічний форум був організований норвезькою організацією «Біллона» спільно з відповідними міністерствами України та Норвегії.

«Біллона» - міжнародне екологічне об’єднання, яке існує вже близько 30 років. Його робота спрямована на розв’язання та боротьбу з кліматичними проблемами шляхом пошуку та впровадження екологічно раціональних рішень. (В частности, к таким решениям можно отнести освещение с помощью светодиодніх фонарей )

Цього разу, основною темою форуму стало обговорення можливостей скорочення викидів шкідливих речовин в атмосферу на підприємствах. Особливу увагу було звернено на вугільну енергетику України.

Присутні заслухали доповідь експерта з екологічних питань Секретаріату Енергетичного співтовариства Пітера Вайда, який наголосив на важливості співпраці України та Енергетичного товариства в напрямку впровадження Національного плану по скороченню викидів.

Фахівці «Біллони» Кіт Уїріскі та Сергій Фащевський поділилися норвезьким досвідом зниження шкідливих викидів в атмосферу шляхом модернізації виробництва.

Про українські реалії, щодо регулювання викидів енергогенеруючими установками, розповіли Олег Жижко, Гліб Стригуненко (Міністерство енергетики та вугільної промисловості), Анатолій Шмурак (Міністерство екології та природних ресурсів), Дмитро Лазненко (Сумський державний університет), Ірина Ставчук (НЕЦУ), Ірина Вербицька (ДТЕК).

Закінчився форум відкритою дискусією про наявні можливості та основні виклики фінансування модернізації підприємств вугільної генерації.

Присутні дійшли висновку що Україні бракує фінансових та регулятивних механізмів, які б допомогли в імплементації Національного плану скорочення викидів. Закордонні ж інвестори, не поспішають вкладати в українську промисловість гроші через війну на Сході країни.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/9079_dsc03187.jpg Лариса Брондер керівник українського представництва організації Біллона:


"Сьогодні відбувся перший енергетично-кліматичний форум організований «Біллоною» при сприянні Міністерства закордонних справ Норвегії та при партнерстві Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Форум має назву «Енергетичний і Кліматичний діалог» - це перший форум в рамках проекту «Біллони», який називається «Уловлювання та зберігання вуглецю. Діалог с українською спільнотою». Проект розрахований на три роки і здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. Також, у організації форуму, нам допомагали наші партнери - Центр корпоративної відповідальності в Україні.
Сьогодні ми обговорювали питання модернізації вугільної генерації з ціллю зменшення антропогенного впливу на навколишнє середовище. Серед учасників форму були запрошені профільні міністерства, генеруючи організації, дослідницькі інститути та громадські організації. З нашої точки зору діалог вийшов, учасники були активні. Під час діалогу ми змогли виявити як позитивні моменти так і болючі точки в цьому направленні.
Зі складних моментів, на нашу думку, можна виділити питання - саме яким способом буде відбуватися імплементація Національного плану по скороченню викидів в Україні. Учасники форуму відзначали нестачу фінансових та регулятивних механізмів та намагалися знайти відповідь на питання - яким чином все ж таки генеруючи компанії будуть виконувати цей план?"


3479_dscn61.jpg (108 Kb)26_dscn64.jpg (105.24 Kb)00_dscn66.jpg (160.25 Kb)12_dscn72.jpg (79.65 Kb)3335_dscn77.jpg (74.79 Kb)4077_dscn80.jpg (129.81 Kb)6621_dscn83.jpg (116.92 Kb)2666_dscn85.jpg (99.3 Kb)48_dscn94.jpg (72.34 Kb)8719_dscn02.jpg (133.99 Kb)2137_dscn06.jpg (97.89 Kb)5460_dscn12.jpg (80.22 Kb)4532_dsc03132.jpg (61.26 Kb)18_dsc03136.jpg (58.43 Kb)6735_dsc03139.jpg (53.11 Kb)9681_dsc03140.jpg (37.55 Kb)4774_dsc03145.jpg (76.47 Kb)7383_dsc03175.jpg (56.73 Kb)1973_dsc03176.jpg (69.95 Kb)0234_dsc03179.jpg (70.2 Kb)9079_dsc03187.jpg (55.99 Kb)
27 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 802 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 29.06.2015 - 00:32
Олексій Подольський
7 ч. · отредактировано ·
МОЛЧАНИЕ ЯГНЯТ
«Если наши короли задумали менять конституционные основы, то мы меняем королей, а не Конституцию» Уинстон Черчилль
С первых дней независимости Украину терзает уникальная эпидемия : хоть и заразная, но болеет всего один человек - Президент.
Называется - Конституционная лихорадка.
Все четыре года на троне не по-детски трясло Леонида Макаровича.
Капризный Кучма на рассвете в приступах бешенства бросал в Горбулина бронзового медведя-пепельницу. Видите ли Владимир Павлович не смог сорвать конституционную ночь и Леонид Данилович не получил прописанные для него в Кремле конституционные полномочия самодержца. Но болезнь никак не отпускала: попробовал по опыту Наполеона и Гитлера переписать под себя Конституцию через Референдум, но так увлекся, что обговорился в собственном кабинете. Но и тут не пришло выздоровление. Задумал Леонид Данилович сохраниться в полномочных премьерах. Сыграл с Верховною Радою в Литвина, и вроде вышло. Но как всегда: на каждого мудреца довольно простоты - новые конституционные блага достались не ему, а, по очереди - Тимошенко и Януковичу.
Зудело даже у Ющенка, но безрезультатно: подвела привычка растекаться по древу – сам же в цейтноте заболтал, заслюнявил и размазал собственные хотюнчики в неуемном самолюбовании.
Янукович привычно для себя взял страну на гоп-стоп. Без всяких комиссий. Никого не спрашивая, куда надо двинул кулаком в Конституционном суде и запыхавшийся Лавринович без шапки уже бежит мимо Верховной Рады в типографию печатать Ново-старую Конституцию. А наутро читаем – Янукович почти диктатор. Тут даже неприступная и очень объединенная Оппозиция спрятала все языки в свое самое бесстрашное место. Даже отважный Яценюк тогда решил поберечь лоб до лучших времен.
Настала очередь Порошенко. Почти целый год тянулся инкубационный период заболевания, и, наконец, на днях мы увидели, что именно сварилось в кишечнике Администрации Президента. Получилось очень даже кучеряво: под войну, под угрозы сепаратизма наделить Верховного Петра Алексеевича чрезвычайными полномочиями, особенно в сфере местного самоуправления. Почему такой акцент? Так впереди же самый главный пир – Земельный пирог. Неужели не понятно: у кого по-ближе к земельке должен быть самый острый и самый длинный нож?
Кто-то против?
Может Тимошенко, Яценюк или Садовой? Эти не только промолчат, но и поддержат – ведь спят и видят самих себя в этих самых президентах именно с такими полномочиями, с такими ножами.
И что же некому возразить?
А Украинцы?
А кто это? - удивится Петр Порошенко.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль