Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Головлікар Ладижинського ТМО вважає що «Швидкій допомозі» радіозв’язок не потрібен

Головлікар Ладижинського ТМО вважає що «Швидкій допомозі» радіозв’язок не потрібен

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3007_likar.jpeg

Виявляється, в Ладижині, карети швидкої допомоги не забезпечені радіозв’язком. Про це, під час останнього пленарного засідання Ладижинської міської ради, розповів депутат Віталій Сутик. Як зясувалось, під час грози радіозв’язок на медичних машинах було зіпсовано.

- У нас на швидкій допомозі не працює радіозв’язок, причому давним-давно. Там колись блискавка вдарила і рації погоріли. Потрібно тисяч шість гривень, щоб закупити нові, - сказав депутат.

Як зауважив міський голова Валерій Коломєйцев, рації закупити не проблема. Потрібно лише підняти це питання.

- На п’ятихвилинці щопонеділка ми проводимо робочу нараду. І для того, щоб це питання було вирішено потрібно сказати про це на нараді, - сказав Коломєйцев.

Натомість, головлікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук пояснив, що в раціях не має потреби, адже всі лікарі карет швидкої допомоги мають мобільні телефони. (До речі, телефони та чохли для iPad можна підібрати на mobinyashki.ua )

- Так, дійсно радіостанції погоріли, але справа в тому, що всі у нас користуються мобільними телефонами – Київстар, МТС, - сказав пан Альчук.

- Але, щоб подзвонити на мобільний телефон, потрібно підняти список, знайти там людину, а рація – гарнітуру нажав і викликав. Це - «Швидка допомога». Або, у неї потрібно забрати назву, нехай буде просто «Медична допомога». Швидка допомога – це коли швидко можна викликати, а по мобільному телефону швидко викликати дуже складно, - підкреслив Віталій Сутик.

Та головлікар Дмитро Альчук вважає що саме рації ускладнюють роботу лікарів, бо працюють гірше за мобілки.

- Рації гірше працюють, - сказав пан Альчук.

Тож, аби вирішити чи потрібен на швидкій радіозв’язок, міський голова запропонував, через пресу, звернутися до жителів міста Ладижина із запитанням – чи є проблеми з оперативним реагуванням швидкої допомоги, вислухати пропозиції та зауваження. І, якщо потрібно, закупити рації.

Виходить, саме ладижинці мусять вирішувати питання - бути радіозв’язку на швидкій допомозі чи ні.
7 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 542 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль