Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Головлікар Ладижинського ТМО вважає що «Швидкій допомозі» радіозв’язок не потрібен

Головлікар Ладижинського ТМО вважає що «Швидкій допомозі» радіозв’язок не потрібен

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3007_likar.jpeg

Виявляється, в Ладижині, карети швидкої допомоги не забезпечені радіозв’язком. Про це, під час останнього пленарного засідання Ладижинської міської ради, розповів депутат Віталій Сутик. Як зясувалось, під час грози радіозв’язок на медичних машинах було зіпсовано.

- У нас на швидкій допомозі не працює радіозв’язок, причому давним-давно. Там колись блискавка вдарила і рації погоріли. Потрібно тисяч шість гривень, щоб закупити нові, - сказав депутат.

Як зауважив міський голова Валерій Коломєйцев, рації закупити не проблема. Потрібно лише підняти це питання.

- На п’ятихвилинці щопонеділка ми проводимо робочу нараду. І для того, щоб це питання було вирішено потрібно сказати про це на нараді, - сказав Коломєйцев.

Натомість, головлікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук пояснив, що в раціях не має потреби, адже всі лікарі карет швидкої допомоги мають мобільні телефони. (До речі, телефони та чохли для iPad можна підібрати на mobinyashki.ua )

- Так, дійсно радіостанції погоріли, але справа в тому, що всі у нас користуються мобільними телефонами – Київстар, МТС, - сказав пан Альчук.

- Але, щоб подзвонити на мобільний телефон, потрібно підняти список, знайти там людину, а рація – гарнітуру нажав і викликав. Це - «Швидка допомога». Або, у неї потрібно забрати назву, нехай буде просто «Медична допомога». Швидка допомога – це коли швидко можна викликати, а по мобільному телефону швидко викликати дуже складно, - підкреслив Віталій Сутик.

Та головлікар Дмитро Альчук вважає що саме рації ускладнюють роботу лікарів, бо працюють гірше за мобілки.

- Рації гірше працюють, - сказав пан Альчук.

Тож, аби вирішити чи потрібен на швидкій радіозв’язок, міський голова запропонував, через пресу, звернутися до жителів міста Ладижина із запитанням – чи є проблеми з оперативним реагуванням швидкої допомоги, вислухати пропозиції та зауваження. І, якщо потрібно, закупити рації.

Виходить, саме ладижинці мусять вирішувати питання - бути радіозв’язку на швидкій допомозі чи ні.
7 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 526 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль