Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Французи наведуть лад в Ладижинській лікарні

Французи наведуть лад в Ладижинській лікарні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3126_hjdyjdd.jpg

26 листопада Рівненщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
В рамках візиту було підписано Угоду між Рівненською обласною державною адміністрацією та Посольством Франції в Україні про реалізацію проекту енергоефективності у Рівненській обласній дитячій лікарні.
Як розповів в.о. голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський, основною ціллю співробітництва є якісне, дешеве тепло в дитячій лікарні.
Як стало відомо, до українсько-французького двостороннього співробітництва залучено чотири міста України, серед яких і Ладижин.
- Ми зупинилися на обласній дитячій лікарні, бо дітям завжди має бути тепло. На Україні для впровадження цього проекту ми обрали чотири міста, серед яких Рівне, Бердичів (Житомирської області), Харків та Ладижин (Вінницької області). Завершимо підготовку документів і будемо вивчати питання забезпечення якісним обладнанням лікарню, - зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.
29 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 395 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль