Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Фахівці центру зайнятості зустрілись зі студентами Ладижинського аграрного коледжу

Фахівці центру зайнятості зустрілись зі студентами Ладижинського аграрного коледжу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0542_cz.jpg

Державна служба зайнятості створена для реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій на всій території України. Одним із важливих напрямів роботи служби зайнятості є професійна орієнтація населення, головна мета якої – орієнтація на потреби ринку праці, формування усвідомленого підходу до вибору професії, мотивації до легальної зайнятості.
Задля популяризації робітничих професій профорієнтаційну роботу проводять як з дорослим населенням так і з учнівською молоддю.
11 листопада в Ладижинському аграрному коледжі відбулась зустріч студентів з працівниками Ладижинського центру зайнятості - Кравчук Тетяною Юріївною – начальником відділу по роботі з роботодавцями і Денчук Ольгою Іванівною – головним спеціалістом відділу нарахування соціальних послуг. Тема зустрічі «Пошук роботи за допомогою фахівців ДСЗ», повідомляється на офіційному сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
Виступаючи перед молодими людьми, Кравчук Т.Ю. відмітила, що пошук роботи вимагає активності і наполегливості, вміння знаходити і аналізувати інформацію про вакансії, ефективно використовувати кожен шанс по працевлаштуванню. Так, в Ладижинському центрі зайнятості джерелами пошуку вакансій є інформаційні стенди: з переліком наявних вакансій; тачскріни з пошуку роботи; інформаційні бюлетні; інформаційні семінари, на яких фахівці ознайомлюють про ситуацію на ринку праці; відвідування ярмарків вакансій.
Демчук О.І. розповіла, як підготуватись до співбесіди з роботодавцем. Адже, співбесіда – основна форма підбору кандидатів на робоче місце. Успіх у працевлаштуванні залежить не тільки від професійних якостей та кваліфікації, але й від того, яке враження справляє претендент на роботодавця під час співбесіди.
Наприкінці зустрічі представники центру зайнятості відповіли на всі питання,
які виникли у студентів.
16 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 406 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль