Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Фахівці центру зайнятості зустрілись зі студентами Ладижинського аграрного коледжу

Фахівці центру зайнятості зустрілись зі студентами Ладижинського аграрного коледжу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0542_cz.jpg

Державна служба зайнятості створена для реалізації політики зайнятості населення і забезпечення громадянам відповідних гарантій на всій території України. Одним із важливих напрямів роботи служби зайнятості є професійна орієнтація населення, головна мета якої – орієнтація на потреби ринку праці, формування усвідомленого підходу до вибору професії, мотивації до легальної зайнятості.
Задля популяризації робітничих професій профорієнтаційну роботу проводять як з дорослим населенням так і з учнівською молоддю.
11 листопада в Ладижинському аграрному коледжі відбулась зустріч студентів з працівниками Ладижинського центру зайнятості - Кравчук Тетяною Юріївною – начальником відділу по роботі з роботодавцями і Денчук Ольгою Іванівною – головним спеціалістом відділу нарахування соціальних послуг. Тема зустрічі «Пошук роботи за допомогою фахівців ДСЗ», повідомляється на офіційному сайті Ладижинського коледжу ВНАУ.
Виступаючи перед молодими людьми, Кравчук Т.Ю. відмітила, що пошук роботи вимагає активності і наполегливості, вміння знаходити і аналізувати інформацію про вакансії, ефективно використовувати кожен шанс по працевлаштуванню. Так, в Ладижинському центрі зайнятості джерелами пошуку вакансій є інформаційні стенди: з переліком наявних вакансій; тачскріни з пошуку роботи; інформаційні бюлетні; інформаційні семінари, на яких фахівці ознайомлюють про ситуацію на ринку праці; відвідування ярмарків вакансій.
Демчук О.І. розповіла, як підготуватись до співбесіди з роботодавцем. Адже, співбесіда – основна форма підбору кандидатів на робоче місце. Успіх у працевлаштуванні залежить не тільки від професійних якостей та кваліфікації, але й від того, яке враження справляє претендент на роботодавця під час співбесіди.
Наприкінці зустрічі представники центру зайнятості відповіли на всі питання,
які виникли у студентів.
16 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 426 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль