Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Енергетики Ахметова відновили електропостачання для 1 млн жителів Луганщини

Енергетики Ахметова відновили електропостачання для 1 млн жителів Луганщини

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7389_dtek.jpg
м. Щастя, Луганська область, 18 вересня 2014
Енергетики відновили роботу ДТЕК Луганської ТЕС, яка відключилася вчора внаслідок влучення снаряда у трансформатор і пожежі. Зараз 1 млн жителів і 21 шахта на півночі Луганської області можуть отримувати електроенергію від станції. Завдяки енергетикам ДТЕК відновилося водопостачання та мобільний зв’язок.
17 вересня приблизно о 20:00 персоналу станції й пожежним підрозділам ДСНС м. Щастя вдалося загасити пожежу. Енергетики ДТЕК змогли перемкнутися на запасний трансформатор. Завдяки їхнім героїчним зусиллям о 23:45 було включено в роботу один енергоблок, а 18 вересня о 4:55 було запущено другий енергоблок. Зараз у роботі два енергоблоки, які видають потужність 270 МВт. Відбувається поступове вмикання споживачів електроенергії на півночі Луганщини.
Оскільки пошкоджений трансформатор повністю згорів, його повна заміна потребує декількох місяців роботи енергетиків і значних коштів. Точну суму збитків можна буде встановити тільки після детального огляду всіх пошкоджень на станції, що сталися внаслідок обстрілу.
«Те, що вдалося зробити енергетикам ДТЕК у бойових умовах — це великий подвиг операційного персоналу станції. Наші співробітники зробили все можливе, щоб якнайшвидше, незважаючи на пожежу й обстріли, повернути світло в будинки людей. У знеструмлених вчора населених пунктах вже з’являється мобільний зв’язок. Також відновилося водопостачання, оскільки без електроенергії не могли працювати насоси водоканалів. Світла також чекали тисячі шахтарів на 21 шахті Луганської області, тепер вони можуть безпечно працювати — насоси в шахтах зможуть відкачувати воду, у гірничих виробках запрацювала вентиляція. Але загроза повторного відключення станції зберігається, якщо в м. Щастя продовжаться бойові дії й обстріли з боку Луганська», — сказав Дмитро Сахарук, керівник Антикризового штабу ДТЕК.
Нагадаємо, що 17 вересня о 16:15 внаслідок влучення бойового снаряда у трансформатор, ДТЕК Луганська ТЕС була відключена. Виникла пожежа. Її гасінню заважали обстріли. Через відключення електростанції без світла залишилися приблизно 1 млн жителів на півночі Луганської області, а також 21 шахта, які отримують електроенергію від ДТЕК Луганської ТЕС.

Довідка

ДТЕК — найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 140 тисяч осіб.
Основною продукцією ДТЕК є електроенергія. До портфеля активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів — фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.
Відпуск електроенергії генерувальними підприємствами ДТЕК у 2013 році склав 53 млрд кВт∙год., передавання електроенергії мережами — 56,9 млрд кВт∙год., видобуток вугілля підприємствами — 41,4 млн тонн, обсяг збагачення вугілля — 29,3 млн тонн. ДТЕК експортує електроенергію до 4 країн, вугільну продукцію — до 31 країни світу.

Прес-служба компанії ДТЕК

18 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 394 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль