Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Експлуатація котлів на Ладижинській ТЕС проходить під наглядом сертифікованих фахівців

Експлуатація котлів на Ладижинській ТЕС проходить під наглядом сертифікованих фахівців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5212_tes.jpg

22-24 липня на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему: «Шляхи підвищення якості технічних оглядів та експертних обстежень котлів та посудин, що працюють під тиском (відповідно до постанови КМУ від 26.05.2004 № 687)».
В семінарі взяли участь представники експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України та фахівці ряду підприємств, зокрема, ДТЕК Ладижинська ТЕС, ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», ПАТ «Укргідроенерго», ПАТ «Укрнафта» та інших.
Під час занять, які проводилися досвідченими фахівцями управлінь центрального апарату Держгірпромнагляду України, розглядалися організаційно-правові засади здійснення ринкового нагляду об'єктів котлонагляду в Україні, порядок одержання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, вимоги технічних регламентів, що застосовуються для визначення технічного стану обладнання, що працює під тиском.
Особливу увагу було приділено питанням експертного обстеження електрообладнання у вибухозахищеному виконанні на об’єктах котлонагляду та проведення експертних обстежень котельного обладнання на ТЕС та ТЕЦ.
Доповідачами були роз’яснені різні методики визначення ризиків для системи управління охорони праці та надані практичні рекомендації стосовно застосування оцінки ризиків під час експлуатації виробничих об’єктів підвищеної небезпеки.
У ході занять неодноразово підкреслювалося, що професійно складений експертний висновок - запорука безпечної експлуатації обладнання та безпечного виконання робіт.
З метою відпрацювання практичних вмінь та навичок, а також для забезпечення єдиного й якісного підходу до оформлення експертних висновків було проведено ряд практичних занять під керівництвом досвідчених фахівців-практиків ПАТ «АК САТЕР», навчально-виробничого центру "Професійна безпека", ОСП «Укрексперт» та ТОВ «Кислородсервіс».
У ході семінару відбулося обговорення проблемних питань, які виникають під час експертних обстежень та технічних оглядів об'єктів котлонагляду, було узагальнено пропозиції щодо підвищення якості експертного обстеження об’єктів котлонагляду.
Всі учасники отримали матеріали семінару та відповідні сертифікати.

26 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 578 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль