Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Експлуатація котлів на Ладижинській ТЕС проходить під наглядом сертифікованих фахівців

Експлуатація котлів на Ладижинській ТЕС проходить під наглядом сертифікованих фахівців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5212_tes.jpg

22-24 липня на базі ДП «Головний навчально-методичний центр Держгірпромнагляду України» відбувся семінар на тему: «Шляхи підвищення якості технічних оглядів та експертних обстежень котлів та посудин, що працюють під тиском (відповідно до постанови КМУ від 26.05.2004 № 687)».
В семінарі взяли участь представники експертно-технічних центрів Держгірпромнагляду України та фахівці ряду підприємств, зокрема, ДТЕК Ладижинська ТЕС, ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», ПАТ «Укргідроенерго», ПАТ «Укрнафта» та інших.
Під час занять, які проводилися досвідченими фахівцями управлінь центрального апарату Держгірпромнагляду України, розглядалися організаційно-правові засади здійснення ринкового нагляду об'єктів котлонагляду в Україні, порядок одержання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, вимоги технічних регламентів, що застосовуються для визначення технічного стану обладнання, що працює під тиском.
Особливу увагу було приділено питанням експертного обстеження електрообладнання у вибухозахищеному виконанні на об’єктах котлонагляду та проведення експертних обстежень котельного обладнання на ТЕС та ТЕЦ.
Доповідачами були роз’яснені різні методики визначення ризиків для системи управління охорони праці та надані практичні рекомендації стосовно застосування оцінки ризиків під час експлуатації виробничих об’єктів підвищеної небезпеки.
У ході занять неодноразово підкреслювалося, що професійно складений експертний висновок - запорука безпечної експлуатації обладнання та безпечного виконання робіт.
З метою відпрацювання практичних вмінь та навичок, а також для забезпечення єдиного й якісного підходу до оформлення експертних висновків було проведено ряд практичних занять під керівництвом досвідчених фахівців-практиків ПАТ «АК САТЕР», навчально-виробничого центру "Професійна безпека", ОСП «Укрексперт» та ТОВ «Кислородсервіс».
У ході семінару відбулося обговорення проблемних питань, які виникають під час експертних обстежень та технічних оглядів об'єктів котлонагляду, було узагальнено пропозиції щодо підвищення якості експертного обстеження об’єктів котлонагляду.
Всі учасники отримали матеріали семінару та відповідні сертифікати.

26 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 501 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль