Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Культура Екскурс в майбутнє: В Ладижині сонячні зарядки для гаджетів охоронятиме муніципальна поліція

Екскурс в майбутнє: В Ладижині сонячні зарядки для гаджетів охоронятиме муніципальна поліція

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/68_8_main_ukr.jpg

Невдовзі, у середмісті Ладижина з`являться пункти зарядки для ґаджетів, які працюватимуть від енергії сонця. Про це у ексклюзивному коментарі для Lada.FM повідомив міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.

У пункти зарядки, які розташовуватимуться біля лавочок, будуть вбудовані декілька USB-портів і за допомогою вбудованої сонячної панелі від них можна буде заряджати телефони та інші гаджети.

Втім, впровадження цікавого ноу-хау, на думку міського голови, можливе лише після створення у місті муніципальної поліції. Адже, нехороші люди можуть пошкодити сонячні батареї, які, до речі, доволі недешеві.

"Ми можемо це зробити тоді, коли будемо повністю упевнені, що ці сонячні батареї, ці пункти будуть під охороною. Тому що, зробивши сьогодні, витративши немаленькі кошти і потім віддати на розсуд, так би мовити, нехорошим людям - вандалам, я їх так називаю, було б, я думаю, недоцільно",- переконаний Валерій Коломєйцев.
24 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 395 Коментарів: 2
Написав: Vetal 24.05.2016 - 21:57
такое есть в Тернополе
goo.gl/0DzVEo
а если к этому дереву прикрутить технологию QI Wireless, то мунципальная милиция охраняющаю зарядки будет не нужна.
Написав: Zorro 24.05.2016 - 22:16
Vetal, извиняюсь спросить, а как это можно технологию прикрутить? Технология это предмет, устройство?)) Ты же технарь, вроде как)
А если эту технологию прикрутят не по стандарту, ты оставляешь за собой право ее ломать?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль