Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Екс-начальника ладижинської міліції Євгенія Соловейчука мобілізують у зону АТО?

Екс-начальника ладижинської міліції Євгенія Соловейчука мобілізують у зону АТО?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3336_solov.jpg

Через місяць в Україні очікується ротація сил АТО. На Схід країни поїдуть свіжі сили, які змінять стомлених вояків.
Як повідомляє газета «Нове місто», серед майбутніх мобілізованих має бути Євгеній Соловейчук, який ще донедавна очолював Ладижинський міський відділ міліції.
Нагадаємо, у вересні цього року Євгеній Соловейчук отримав підвищення і відтепер обіймає посаду начальника Управління інформаційно-аналітичного забезпечення Управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.
На сьогоднішній день обов’язки начальника міського відділу міліції виконує заступник начальника, підполковник міліції Бойко С.О.
Ми впевнені, що Євгеній Соловейчук, у разі його мобілізації, з честю та гідністю нестиме звання воїна-захисника Вітчизни!
13 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 713 Коментарів: 4
Написав: Arhip 13.11.2014 - 18:07
хоче уникнути люстрації...
aleksandr
Написав: aleksandr 13.11.2014 - 21:02
Arhip, Давно його треба в АТО хай там ловить сепаратюг-диверсантів , а не Рябівські замовлення виконуе "по поімке наркоманів". Папа і мама не відкупили... Учасника АТО отримае... Героем буде...Як по-мені то таких псевдоміліціонерів не те , щоб люструвати , а каструвати треба , щоб не були вівчарками готовими кидатись по команді ФАС на захист олігархічних "понятій"... tired О.Чайковський
Написав: Arhip 13.11.2014 - 22:49
Наскільки журналісти повідомляли, міліціянти служать в комфортних умовах подалі від передової і лмише з метою уникнути люстрації.
aleksandr
Написав: aleksandr 24.06.2015 - 17:19
Я ТВІЙ "НІЧНИЙ КОШМАР" !!! ЯК ТОБІ СПИТЬСЯ В КВАРТИРЦІ РЯБІВСЬКІЙ ?! ВЖЕ ПОСТАВИВ ПРОТИ-МОЛОТІВСЬКИЙ ЗАХИСТ ?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль