Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Екс-начальника ладижинської міліції Євгенія Соловейчука мобілізують у зону АТО?

Екс-начальника ладижинської міліції Євгенія Соловейчука мобілізують у зону АТО?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3336_solov.jpg

Через місяць в Україні очікується ротація сил АТО. На Схід країни поїдуть свіжі сили, які змінять стомлених вояків.
Як повідомляє газета «Нове місто», серед майбутніх мобілізованих має бути Євгеній Соловейчук, який ще донедавна очолював Ладижинський міський відділ міліції.
Нагадаємо, у вересні цього року Євгеній Соловейчук отримав підвищення і відтепер обіймає посаду начальника Управління інформаційно-аналітичного забезпечення Управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.
На сьогоднішній день обов’язки начальника міського відділу міліції виконує заступник начальника, підполковник міліції Бойко С.О.
Ми впевнені, що Євгеній Соловейчук, у разі його мобілізації, з честю та гідністю нестиме звання воїна-захисника Вітчизни!
13 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 721 Коментарів: 4
Написав: Arhip 13.11.2014 - 18:07
хоче уникнути люстрації...
aleksandr
Написав: aleksandr 13.11.2014 - 21:02
Arhip, Давно його треба в АТО хай там ловить сепаратюг-диверсантів , а не Рябівські замовлення виконуе "по поімке наркоманів". Папа і мама не відкупили... Учасника АТО отримае... Героем буде...Як по-мені то таких псевдоміліціонерів не те , щоб люструвати , а каструвати треба , щоб не були вівчарками готовими кидатись по команді ФАС на захист олігархічних "понятій"... tired О.Чайковський
Написав: Arhip 13.11.2014 - 22:49
Наскільки журналісти повідомляли, міліціянти служать в комфортних умовах подалі від передової і лмише з метою уникнути люстрації.
aleksandr
Написав: aleksandr 24.06.2015 - 17:19
Я ТВІЙ "НІЧНИЙ КОШМАР" !!! ЯК ТОБІ СПИТЬСЯ В КВАРТИРЦІ РЯБІВСЬКІЙ ?! ВЖЕ ПОСТАВИВ ПРОТИ-МОЛОТІВСЬКИЙ ЗАХИСТ ?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль