Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Екс-начальник ладижинської міліції Євгеній Соловейчук повернувся із зони АТО

Екс-начальник ладижинської міліції Євгеній Соловейчук повернувся із зони АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8918_solov.jpg

Нещодавно 160 бійців зведеного загону міліції та спецбатальйону «Вінниця» повернулися без втрат із зони АТО. Міліціонери місяць охороняли правопорядок, надавали допомогу населенню в Краматорську Донецької області та Попасній на Луганщині, пишуть Вінницькі новини

Керівник зведеного загону Євгеній Соловейчук та командир спецбатальйону «Вінниця» Руслан Мороз доповіли першому заступника начальника УМВС Юрію Педосу про виконання поставлених завдань в зоні проведення АТО.

Оплесками і гучним «героям слава» привітали захисників України рідні, друзі, колеги правоохоронців.

Колектив та вихованці міліцейського дитячого садочка «Теремок» прийшли на зустріч патріотичними кульками та зустріли бійців короваєм.

Майбутній захисник країни Сергій Отаманенко привітав усіх патріотичною піснею. А Соловейчук Марійка розчулила до сліз навіть чоловіків віршованим привітанням для свого тата та усіх батьків, яких дочекалися діти з війни.

Юрій Педос подякував усім міліціонерам за службу та привітав бійця спецпідрозділу «Вінниця» Андрія Чабана з днем народженням. Батькам та дружинам правоохоронців традиційно вручили подяки за підтримку та допомогу.

Окрема подяка прозвучала для водіїв, які доставляють вінницьких міліціонерів у небезпечні відрядження у зону бойових дій.
Командир спецбатальйону «Вінниця» Руслан Мороз каже, що вони постійно надавали допомогу місцевому населенню налаштовувати життя в Попаснійпісля обстрілів, розвантажували гуманітарні вантажі. Доводилося вступати в перестрілку з ворогом поблизу населеного пункту.

За словами Євгенія Соловейчука, бійці зведеного загону забезпечували правопорядок у Краматорську, протидіяли ввезенню зброї, вибухівки, контролювали транспорт на блок-постах, виконували інші бойові завдання командування АТО.
З початку бойових дій на Сході України несли службу понад 2000 вінницьких міліціонерів.

Нагадаємо, Соловейчук Євгеній Станіславович обіймав посаду начальника ладижинського міського відділку міліції більше трьох років. Отримавши підвищення, восени минулого року, Євгеній Соловейчук був призначений на посаду начальника Управління інформаційно-аналітичного забезпечення Управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.
18 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1055 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 18.04.2015 - 19:27

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль